Ознаки що у відносинах немає гармонії і швидше за все вони приречені на провал

Ознаки що у відносинах немає гармонії і швидше за все вони приречені на провал - INFBusiness

Не просто так з'явився вираз "Кохання зле". Часом ми й справді закохуємося в тих, хто абсолютно нам не підходить. А з часом, коли рожева пелена спадає з очей, приходить усвідомлення, наскільки люди різні і що жити далі вже неможливо. У таких випадках корисно сісти і все обговорити, звернутися до психолога. Але іноді врятувати шлюб не вийде. І навіть не тому, що між партнерами більше немає кохання, а тому, що вони просто несумісні, інформує Ukr.Media.

Ось кілька ознак того, що у відносинах немає гармонії та взаєморозуміння і, швидше за все, вони приречені на провал.

Партнер ніколи вас не підтримує

У подружжя можуть бути різні думки з приводу багатьох речей, але коли суперечка йде з кимось третім, партнер зобов'язаний приймати ваш бік, нехай навіть він з вами не згоден. Якщо ж із завидною регулярністю він звертається проти коханої людини і із захисника стає обвинувачем, це досить тривожний дзвіночок. У відносинах, де панує гармонія, чоловік та дружина стоять один за одного горою. Це їхній прямий обов'язок.

Ви не проводите час разом за межами будинку

Партнер часто відпочиває з друзями, їздить на дачу з ночівлею, зависає вечорами в барі, а ось сходити кудись із вами його вже втомлює. Він знайде багато відмовок, щоб цього уникнути. Дружина для нього не краща за прислугу: прибирає, готує, стирає. Тільки грошей їй за це не платять. Соціальне життя чоловіка відбувається окремо від сім'ї. У здорових стосунках подібного не повинно відбуватися.

У вас різне почуття гумору

З одного боку, нерозуміння жартів своєї другої половинки здається просто дрібницею і на серйозну проблему не тягне. Але з іншого — це дуже важливо. У кожній сім'ї трапляються труднощі і гумор допомагає їх долати. Однак якщо партнери не здатні контактувати в подібному ключі, це швидше викличе незручність, ніж розрядить обстановку і зніме напругу.

Ваші сексуальні бажання не збігаються

Як відомо, сексуальний темперамент у подружжя може бути різним. Один хоче займатися цим щодня, а другому раз на місяць буде достатньо. Це, звичайно, проблема, але цілком вирішувана. Партнерам просто потрібно йти на поступки та знайти темп, який влаштує обох. Однак, якщо закохані не бажають йти на компроміс, то це вже серйозна проблема. Зрештою, доки партнер зі слабким лібідо шукає відмовки, щоб не вступати в інтимний зв'язок, другий може підшукати йому заміну.

Ваші способи життя абсолютно різні

Кожна людина живе у своєму ритмі. Одні встають із півнями, весь день крутяться у кругообігу справ і лягають за північ. Інші ж воліють спокійний і повільний темп життя, ненавидять суєту і біганину. І обоє мають право жити з тією швидкістю, до якої вони звикли. Однак якщо у подружжя зовсім не збігається ритм, то вжитися їм дуже важко. На цьому ґрунті можуть виникати конфлікти, і зрештою закохані почнуть один одного дратувати.

Партнер намагається вами маніпулювати

Якщо на будь-яку дрібницю, зроблену проти його бажання, чоловік реагує образою (починає ігнорувати вас, демонстративно усувається), це спроби маніпулювати людиною, щоб змусити виконувати свої вимоги. Коли плани партнера порушуються, він звинувачує в цьому свою другу половинку і карає її, щоб не кортіло йти проти. Будувати стосунки з тим, хто не рахується зі своїм коханим, а намагається підім'яти під себе, позбавити власної думки, дуже руйнівно.

Партнер не визнає своїх помилок і звинувачує в них вас

Коли ставлення людини до партнера можна назвати аб'юзивним (наприклад, він дозволяє собі образи, приниження, погрози, а часом навіть удари, поштовхи чи ляпаси), повірте, це не той зв'язок, який вам потрібний. Проте така мерзенна поведінка — лише частина лиха. Якщо при цьому він ще й звинувачує у всьому другу половинку, порівнює з колишніми, які теж самі винні, що кохання не вийшло, то біжіть від нього швидше. Нічого не зміниться і краще не стане, адже він навіть не спроможний визнати свою провину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *