Ознаки що вашому новому залицяльнику потрібно лише одне — і це не міцні стосунки

Ознаки що вашому новому залицяльнику потрібно лише одне — і це не міцні стосунки - INFBusiness

Ви зустріли нову людину, але не впевнені, наскільки серйозні її наміри? Ми допоможемо розібратися. Розповідаємо про особливі ознаки, що ваш новий партнер хоче лише переспати з вами, інформує Ukr.Media.

Як зрозуміти, що новий галантний знайомий, який активно проявляє інтерес не збирається будувати з вами серйозні стосунки? Насправді, визначити це можна дуже просто.

Він втрачає інтерес, якщо не досяг потрібного на перших трьох побаченнях

Коли вашому новому кавалеру не потрібно нічого серйозного, йому нецікаво затягуватиме процес. Він піде, раз не досяг потрібного на перших трьох побаченнях. Якщо розумієте, що такий варіант досить короткострокових стосунків вам не до вподоби, краще не втрачайте свого часу. І, так, навіть не намагайтеся врятувати стосунки з таким сумнівним персонажем. Адже з вас відразу вимагатимуть довести силу почуттів через ліжко.

Чоловік не знайомиться з вашими друзями та родиною

Коли людина зацікавлена в чомусь серйозному, вона хоче познайомитися з близькими людьми свого коханого чи коханої, дізнатися про їхнє життя. Якщо партнер не поспішає представляти вас своїм друзям і родичам, це ознака його небажання будувати довгострокові відносини. Хто знайомитиме своїх близьких із черговою пасією "для зняття напруги"?

Називає вас "красунею" на першому побаченні

Ласкаві прізвиська — це приємно, коли чуєте їх від своїх коханих людей, яких знаєте вже тривалий час. Але якщо чоловік починає так називати вас на першому побаченні, це не дуже добре. По-перше, неприємно. По-друге, це спроба з боку хлопця якнайшвидше втертися в довіру, щоб затягнути в ліжко. Чоловік бачить у вас лише об'єкт своїх фантазій, а не людину з власною індивідуальністю та інтересами.

Чоловік переходить на тему інтимних відносин у перші години спілкування

Якщо ваш новий партнер починає переходити на цю тему в перші години спілкування, це очевидна ознака його небажання будувати довгострокові відносини. Якщо такі наміри чи розмови вам не подобаються, можете натякнути хлопцеві, що ви у близьких відносинах зараз з ним не зацікавлені, та подивитися, як він на це реагує. Швидше за все, молодик зовсім скоро випарується з вашого життя.

Він не запрошує на нормальні побачення

Якщо новий партнер не запрошує вас на нормальні побачення до кафе, ресторанів або на прогулянки, а пропонує зустрічатися тільки в нього вдома, все очевидно. Чоловік явно не зацікавлений у вас як в особистості — йому скоріше треба отримати бажане задоволення. Якщо в цьому ви сумніваєтеся і хочете зрозуміти, що чоловік насправді шукає та відчуває, попросіть побачення самі, але у громадському місці. Якщо кавалер наполягатиме тільки на особистих зустрічах у нього вдома, ну, тут все зрозуміло.

Сподіваємося, що ці ознаки допоможуть визначити, що партнер не бажає будувати серйозних стосунків. Якщо ви не проти пристрасних ночей та нових пригод, не плануючи потім разом провести старість, можна й погодитись. Але коли шукаєте щось більше, не варто гаяти час на таких партнерів — виправити їх навряд чи вдасться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *