Ознаки, які вказують на те, що вам варто відмовитися від любові до людини

Ознаки, які вказують на те, що вам варто відмовитися від любові до людини - INFBusiness

Ви витратили на впізнавання людини, смиренність з її звичками стільки років, і вона залишалася з вами так довго, в той час, як друзі залишили вас, важко взяти та припинити стосунки, розуміючи, що боротьбу програно, і ваші зусилля не мали сенсу, інформує Ukr.Media.

Якщо ви помічаєте більшу частину ознак, які ви побачите нижче, то вам варто переглянути свої погляди на стосунки: можливо, вам більше не варто їх підтримувати.

  • Вона рухається за течією у стосунках, і її байдуже, які спроби ви зробите, щоб вони не розвалилися. Якщо ви часто помічаєте, що інша людина абсолютно не старається, то не варто ігнорувати цю думку. Стосунки — це робота обох сторін.
  • Коли ви відчуваєте, що партнеру потрібно щось від вас, тоді як він сам не готовий надати щось. Тобто, він заявляється тільки тоді, коли йому потрібна увага, гроші тощо. Згадавши всі його дзвінки та повідомлення, ви дізнаєтеся, що це була лише преамбула до чого-небудь.
  • Він не розлучається зі своєю нинішньою дівчиною або дружиною, натомість "годує" вас обіцянками, що, коли діти виростуть або дівчина сама його кине, то тоді ви вже зможете бути разом без проблем. Але тоді ви вплутуєтеся в небезпечну інтригу, де немає гарантії, що він не знайде когось іще.
  • У вас односторонній діалог. Або він розповідає про себе багато, не даючи вставити вам і слова, або ж ви ділитеся з ним багато про що, проте він вважає за краще замовчувати навіть на перший погляд звичайні речі.
  • Він завжди чимось зайнятий і так сильно завантажений справами, що не може зустріти вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *