Ознаки, які вказують на те, що жінка незадоволена своїм чоловіком

Ознаки, які вказують на те, що жінка незадоволена своїм чоловіком - INFBusiness

Невдоволення кимось завжди має під собою причину, яка лежить, зазвичай, у площині невиправданих очікувань. Припустимо, ви придбали у магазині дорогий крем від зморшок, нанесли його на обличчя, тільки ось зморшки нікуди не пішли. Розумна людина розуміє: яким би дорогим крем не був, від зморшок він навряд чи допоможе, але ж є жінки, яких неефективність крему від зморшок цілком може довести до повного розчарування. І вони починають звинувачувати у своїх проблемах крем, інформує Ukr.Media.

Так само і у стосунках з чоловіками. Ви одружилися з чоловіком і покладали на нього певні надії, про які, природно, з ним не домовлялися і не перевіряли можливість здійснення цих надій без вашої участі та праці. Все це призводить до невдоволення.

Роздратування

Жінку, яка незадоволена своїм чоловіком, завжди видає роздратування. Причому проявляється воно не лише у бік благовірного, а й щодо спільних дітей, іноді колег. Найчастіше страждають попутники, з якими жінці довелося їхати разом на роботу. Посваритися вранці у транспорті з тим, хто наступив ненавмисно на ногу, штовхнув або взагалі нічого ще не встиг поганого зробити, для незадоволеної своїм сімейним життям жінки практично норма.

Зміна настрою

Жінки, які відчувають незадоволеність у особистому житті, схильні до різкої зміни настрою: щойно начебто все було добре, і тут раптом налетів тайфун та усе розніс. Відбувається це тому, що невдоволення, не проявляючись зовні, постійно накопичується всередині, і для його виходу потрібен незначний привід. Також незадоволеним дамам властива невмотивована агресія та навіть озлобленість у бік як знайомих, так і малознайомих людей.

Звинувачення на адресу чоловіка

Звичайно, у всіх її негараздах винен він, і тільки він. На нього вона витратила усю свою молодість. Через нього у неї зараз усі ці проблеми. Іноді незадоволена чоловіком жінка настільки не може контролювати себе, що навіть у гостях примудряється робити чоловікові зауваження, висувати претензії і скаржитися на життя.

Спонтанні рішення

Ображена і незадоволена жінка схильна до прийняття рішень, причому робить вона це практично завжди на емоційному рівні. Починаючи з грюкання дверима, поїздок до мами, закінчуючи бажанням завести коханця або знайти якесь захоплення, почати раптово ремонт, щоб вкотре довести благовірному, що вона і без нього здатна на багато різних речей. Для багатьох жінок, які більшу частину життя провели вдома, виховуючи дітей, вихід на роботу — це ознака невдоволення чоловіком. Це означає, що він не може забезпечити їй таке життя, якого, на її думку, вона гідна.

Голодний погляд

Погляд, адресований стороннім чоловікам. Незадоволеність чоловіком важко приховати, особливо у ті моменти, коли на горизонті з'являється симпатичний і сексуально привабливий представник протилежної статі. Одружена жінка дивиться на нього з погано прихованою цікавістю, починає з ним фліртувати і надавати йому знаки уваги.

Дурні вчинки

Незадоволеність + емоції часто штовхають жінок на здійснення вчинків, про які вони потім можуть дуже сильно пошкодувати. Тому що під час здійснення дурості вони часто не звітують перед собою. Відбувається усе це через ту емоційну незадоволеність, яка призводить до підвищеної дратівливості, агресивності і зміни настрою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *