Ознаки чоловіка, якому можна довіряти та бути з ним, як за кам’яною стіною

Ознаки чоловіка, якому можна довіряти та бути з ним, як за кам'яною стіною - INFBusiness

Надійний чоловік підійде далеко не всім. Якщо вам подобаються гострі відчуття, ходіння як по лезу ножа — ваш вибір альфа-самець високого рангу, який і подарує вам представлені вище відчуття, інформує Ukr.Media.

Надійний чоловік — цей ранг нижчий і підходить він тим жінкам, які готові будувати сім'ю, де пануватиме спокій і поміркованість, без зайвих гойдалок.

Як розпізнати надійного чоловіка, чи є якісь ознаки, що вказують на такого представника сильної статі? Ми про них розповімо докладніше в цьому матеріалі.

Чоловік сказав — чоловік зробив

Надійний чоловік не відрізнятиметься багатослівністю. З ним може бути нудно в особистому житті, проте з ним ви почуватиметеся як за кам'яною стіною. Якщо він щось пообіцяв, він у коржик розіб'ється, але це виконає.

Жодних ігор

Надійний чоловік не гратиме з вами. Знайти іншу жінку, щоб вас позлити або втекти до друзів, щоб ви вирішували проблеми без нього. Надійний чоловік дорослий і бере відповідальність за себе, свої вчинки та ваші стосунки.

Передбачуваність

Тіньова сторона надійного чоловіка — це його передбачуваність. На жаль, без цього нікуди. Ви наперед знатимете, що хоче зробити або зробить ваш чоловік, що він скаже. Також найчастіше з таким чоловіком спостерігається якась одноманітність, часом його дуже сильно треба ворушити.

Емпатія

Досить рідкісна якість, яка дуже часто зустрічається у надійних чоловіків — емпатія. Так, ваш чоловік буде вас відчувати. Як приклад, сьогодні в мене боліла голова зранку. Мій чоловік самостійно зібрав дитину і відвів на малювання, без запитань. Звичайно ж, за це йому захотілося похвали і визнання, як і будь-якому чоловікові. Але це нормально.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *