Ось чому чоловіки готові зраджувати своїх жінок

Ось чому чоловіки готові зраджувати своїх жінок - INFBusiness

Ці причини подружньої невірності допоможуть розібратися в справжніх мотивах зради чоловіків, інформує Ukr.Media.

Питання про те, чому чоловіки зраджують своїм дівчатам і коханим дружинам, не нове. Неважливо, законний він чоловік чи просто хлопець, довкола завжди маячить тінь потенційної коханки. Красивішою, дбайливішою і з невигідною для вас різницею у віці. Ось справжні причини, через які чоловік може змінити навіть коханій жінці.

Перша причина — це ви

А точніше — ваші стосунки. Взагалі-то, звичайно, при виникненні проблем у відносинах заведено розмовляти один з одним або йти до сімейного психолога, але найчастіше цього не роблять. Язик не повертається сказати партнеру, що десь щось "зламалося". Набагато простіше переключити увагу на іншу людину. Якщо чоловік, скажімо, не відчуває своєї цінності у стосунках, він починає відчувати порожнечу в душі. А, як відомо, святе місце порожнім не буває! Таким чином, звинувачення та нескінченна критика з боку його жінки можуть змусити хлопця шукати нову партнерку. Опитування невірних чоловіків показує, що 48% їх змінюють, оскільки вони емоційно незадоволені. Вихід — розмовляти про почуття та проблеми, обговорювати, коли щось йде не так.

Друга причина — помста

Якщо жінка сама змінила партнеру і зізналася або просто спалилася, це сильний удар по чоловічому самолюбству. Далеко не кожен хлопець здатен колись оговтатися від цього. При такому розкладі чоловіки хочуть збалансувати рахунок, щоб не почуватися приниженими. Найстрашніше, коли чоловік тільки починає підозрювати даму серця у зраді і без будь-якої розмови наважується "помститися". Якщо партнер не пробачив невірність своєї половинки, він може зраджувати роками, бажаючи перемогти у цій грі. У такому разі іноді краще поставити крапку у стосунках. Якщо чоловік продовжує звинувачувати жінку і не може пробачити її, це не триватиме довго.

Третя причина — уникнення партнера

Йдеться про тип прихильності, коли людині легше будувати багато поверхневих зв'язків, ніж один глибокий. В основі лежить страх уразливості перед другою половинкою, страх бути відкинутим. Варто працювати над проблемою разом із чоловіком і намагатися відкриватися один одному. А також особисто проговорити причини.

Четверта причина — превентивний удар

Якщо чоловік часто переживав зради чи бачив, що у його сім'ї батько невірний, в нього з'являється нав'язливий страх зіштовхнутися з тим самим. Це такий превентивний удар: ти мені ще ні, а я тобі вже так. Так спрацьовує захисний механізм психіки — проєкція. Саме тому першими зраджують ревниві люди і, навпаки, ті, хто активно зраджують, так само активно ревнують свою другу половинку.

П'ята причина — алкоголь

Психологічний зв'язок між надмірним вживанням алкоголю та зрадами точно є, оскільки випивкою часто люди користуються, щоб зменшити свої страхи, впоратися з занепокоєнням та негативними емоціями. Що призводить до тимчасового стану хоробрості та підйому. Це зовсім не виправдання для чоловічої зради. Буває так, що алкоголь лише глушить відчуття страху, а бажання піти "ліворуч" зародилося ще в тверезій голові. Але іноді причиною того, що чоловіки сплять з іншими жінками, і справді є просто алкоголь. Так як він робить людей більш примітивними та їх бажання відіграють значнішу роль, ніж принципи та моральні установки.

Шоста причина — спрага у самоствердженні

Деякі чоловіки почуваються більш значущими, коли у них є відразу кілька жінок, з якими можна фліртувати чи мати близькі стосунки. Зрада для нього просто спосіб показати друзям свою розкутість і довести, що він альфа-самець і "справжній мужик". За цим може стояти невпевненість у собі, давня психотравма чи якісь установки. Хлопцеві, якому постійно доводиться доводити собі та іншим, що він відбувся як чоловік, потрібна і дружина, і коханка, а краще дві. Йому може здаватися, що це престижно, круто. Втративши впевненість у собі, такі партнери навіть у міцних стосунках шукатимуть додаткову порцію кохання, керуючись формулою: що більше людей мене любить, то краще. Але внутрішні комплекси від цього нікуди не подінуться.

Сьома причина — незадоволені потреби

Для деяких чоловіків надлишок тестостерону є реальною проблемою. Їхнє лібідо зашкалює, але дружині стільки "кохання" просто не потрібно і не хочеться. Якщо він бачить, що його потреби не задовольняються протягом тривалого часу, то може почати шукати рішення в іншому місці. Тому в житті таких чоловіків обов'язково з'являється коханка, інколи ж і не одна. У деяких бажання настільки сильні, що хлопець ледве здатний контролювати їх. Чоловік може навіть переспати з жінкою, яку вважає менш привабливою, тому що в даному конкретному випадку, по суті, потрібно просто подолати потребу. І тут вже треба домовитися з дружиною про полігамні відносини, або задовольняти свої потреби самостійно, інакше така гра не приведе ні до чого доброго.

Восьма причина — він поліамор

Так, так буває, що вірність не входить до системи цінностей людини. Для неї фізична близькість не є зрадою, тому що "переспати" і "почуття" у її розумінні — це взагалі різні речі. На сьогодні психологи, що спеціалізуються на романтичних відносинах, не можуть погодитися з тим, що людина може відчувати любов лише до одного партнера. Це підтверджують як глибинні інтерв'ю з поліаморними особистостями, так і випадки, коли люди, які перебувають у постійних моногамних відносинах, вступали ще в одні з іншою людиною потай від "офіційного" партнера або чоловіка. Від зради поліаморія відрізняється узгодженістю, тобто обидва партнери в курсі, що у відносинах вони далеко не єдині об'єкти кохання, і зв'язок з рештою партнерів відбувається за згодою всіх учасників. Тобто кожен із коханих у курсі, що, крім нього, у партнера є ще хтось, і цей факт не викликає проблем.

Якщо вам така концепція не підходить, то єдиний спосіб створити міцні відносини в цьому випадку — знайти собі партнера зі схожою системою цінностей. Ну, або жити у "вільних відносинах" і чекати, кому з вас першому набридне така свобода. З іншого боку, варто замислитись над причинами, а що заважає вам бути у стосунках без зрад.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *