Незручні ситуації, які йдуть обом на користь та зміцнюють відносини

Незручні ситуації, які йдуть обом на користь та зміцнюють відносини - INFBusiness

Наступного разу, коли відчуватимете незручність у тій чи іншій ситуації з партнером, психологи радять зробити паузу, глибоко зітхнути і по-справжньому зануритися в цей момент. Незважаючи на те, що незручні ситуації можуть бути неприємними, вони здатні бути і корисними. Залежно від того, як ви з ними впораєтеся, вони можуть навіть зробити ваші стосунки міцнішими, інформує Ukr.Media.

Незграбні моменти роблять вас сильнішими, тому що допомагають дізнатися один одного краще. Одна з порад, як отримати користь із незручних моментів, — це говорити про них.

Не відмахуйтесь від цих моментів і не намагайтеся звести незручність до мінімуму. Якщо ви не поговорите про те, що викликало це почуття скутості, не витягнете з цього урок.

Які ж ситуації у стосунках можуть здатися нам найнезручнішими? Це може бути розмова про колишніх, знайомство із друзями один одного, вручення подарунків. У величезній кількості ситуацій може повиснути незручна пауза.

Однак якщо переживете їх разом, це покаже, що ви і партнер підтримуєте один одного. А якщо ви готові поговорити про незручність і про те, чому вона виникла, то, можливо, вам вдасться досягти глибшого порозуміння.

Розмови про колишніх

У топі незручних моментів, які насправді можуть зробити ваш зв'язок міцнішим, обговорення минулих відносин або навіть сварки через них.

Тому, якщо ви почали розмову про колишні відносини, подумайте, що це може направити вас у позитивне русло.

Психологи пояснюють, що причина, через яку ця ситуація може зробити вас сильнішими і чомусь навчити, полягає в тому, що вона розповідає про помилки. Допомагає обом обговорити та донести один одному, що у той раз було не так.

Якщо ви обговорите недоліки у минулих відносинах, зможете поговорити і про те, як не допустити цього в нинішніх.

Ви станете сильнішими як пара, тому що почуєте, чого партнер може боятися і чого він чекає від вас. Прийняти цю інформацію до відома і зробити так, щоб надалі ваші стосунки стали кращими.

Харчова поведінка

Багато людей не наважуються їсти шкідливу, жирну, неестетичну їжу в присутності свого партнера, особливо спочатку знайомства. Але ніщо так не говорить про те, що мені комфортно з тобою, як відправлення в рот шматка піци, проковтування ложки цибульного супу або поїдання величезного бургера, який, як завжди, розвалюється і забруднює обличчя.

Більшість людей уникають цього, тому що не хочуть втратити свою чарівність. А насправді це чудова нагода посміятися разом і визнати, що ніхто не ідеальний. Особливо під час трапези, яку ви часто розділятимете зі своїм партнером протягом усіх ваших відносин.

Розмови про інтимне життя

Під час близькості бувають моменти, які можуть змусити обох почуватися незручно. Однак ніщо так не позбавляє почуття сорому і скутості, як уміння опанувати момент, обговорити його і навіть посміятися з нього.

Не варто забувати, що в багатьох випадках незручні моменти під час близькості можуть зблизити пару. Можливість побути дурними у стосунках, оскільки ви ділитесь один з одним таємницею.

За словами психологів, не сприймати себе дуже серйозно — це чудово. І хоча для того, щоб цього досягти, парі може знадобитися деякий час, це точно та мета, до якої варто прагнути.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *