Неохайний та нудний: які ще якості сильно дратують жінок у чоловіках

Неохайний та нудний: які ще якості сильно дратують жінок у чоловіках - INFBusiness

Якщо вам здається, що це у чоловіків великий список вимог до обраниці, ви ще не бачили жіночий, який нітрохи не менше. Ми з'ясували, які моменти в чоловікові просто неймовірно відштовхують прекрасну стать, інформує Ukr.Media.

Недоглянутість

Так-так, жінки теж оцінюють зовнішній вигляд чоловіка, і не варто думати, що бонуси у вигляді гарної зарплати чи наявність майна зможуть перебити неприємні відчуття від перебування поряд із такою людиною. Як мінімум, чоловік повинен дотримуватися правил гігієни та періодично змінювати гардероб. Привабливий зовні чоловік просто приречений на успіх незалежно від матеріального стану.

Інфантилізм

Коли хлопець відривається від мами, він не стає автоматично зрілим. Він просто знаходить собі жінку, яка візьме на себе роль не рідної мами. До речі, у ліжку він випрошуватиме докази того, що він нереально гарний, чи намагатиметься образитися, що „тобі знову минулого разу не сподобалося". До речі, інтимні стосунки з таким чоловіком невдовзі можуть зійти нанівець, бо з матусею спати погано.

Егоцентризм

Чоловік, він же пуп землі, не збуджує нікого, крім свого відображення. Жінки терпіти не можуть нескінченні монологи про себе коханого, причому часто така бесіда «на одну особу» перетворюється на нудний опис життя конкретної людини, а, як ми знаємо, нас приваблюють люди, які цікавляться нами. Йому, зрозуміло, здається, що його гумор — найоригінальніший і блискучий. Такі чоловіки особливо люблять розповідати, які вони ловеласи та скільки перемог у них було. Сумна картина, чи не так?

Залежність

На жаль, таких чоловіків дуже багато, і будь-якій жінці вкрай непросто мати справу з таким партнером. «Маніакальна прихильність до ЗОЖ, вегетаріанства, стрілялки на комп'ютері, якихось незвичайних видів спорту або рольових ігор реконструкторів, на які витрачається весь вільний час… і гроші. Знайомство з такими чоловіками може бути дуже яскравим на початку стосунків, особливо якщо ви десь боком перетнулися на ґрунті його хобі та захопилися його здібностями. Однак згодом стає зрозуміло, що жінка в цьому любовному трикутнику — зайва, і хобі завжди виграє.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *