Небанальні причини чому чоловіки бояться з вами знайомитися

Небанальні причини чому чоловіки бояться з вами знайомитися - INFBusiness

Чоловіки переживають через контакти з протилежною статтю не менше, ніж жінки. Іноді страхи, які він сам вирощує в собі, змушують чоловіка неймовірно сумніватися у своїх силах, коли потрібно справити враження на жінку, і знайомство може просто не відбутися. Ми зібрали топ причин, чому навіть дуже симпатичні чоловіки можуть оминати вас, інформує Ukr.Media.

Ви можете погодитись

Дивно, але факт. Чоловіка часто лякає не факт того, що ви не погодилися, скільки ваша згода на знайомство. Багато чоловіків настільки звикли до відмов, особливо коли знайомство відбувається на вулиці, що вже не готові почути позитивну відповідь від прекрасної незнайомки. Припустимо, ви погодитеся на знайомство, а плану Б у чоловіка і немає. Дзвонити вам? Страшно. Запрошувати кудись? Ще гірше. Психологи рекомендують у ситуації, коли ви розумієте, що інтерес взаємний, проявляти ініціативу та знайомитися з чоловіком самим — ви не повірите, наскільки він буде щасливим.

Йому не хочеться знайомитись. Зовсім

Чоловік може пожирати вас очима, весь вечір тримати вас у полі зору, але так і не підійти. Іноді доходить і до прямого флірту, проте наприкінці вечора ви все ж таки йдете одна. І ні, річ не в тому, що ви йому не сподобалися. Просто не кожен чоловік готовий напружуватися та ризикувати своїм комфортом, навіть заради такої прекрасної жінки, як ви. Так, чоловіки досить ліниві, а стосунки — це велика праця, як ми всі знаємо.

Чоловік не надто впевнений у собі

Буває й так, що чоловік на публіці поводиться відкрито та доброзичливо, при цьому знайомство не зав'язує. Часто таке відбувається у спільній компанії, де ви чи чоловік опинилися нещодавно. Ви цікаві йому як жінка, проте якісь внутрішні обмеження не дають йому зайти далі за компліменти. Найчастіше ми говоримо про занижену самооцінку та негативний досвід у минулому. Крім того, чоловік може сумніватися, а чи потягне він вас, особливо якщо це суперефектна жінка, яка має великий вибір шанувальників. Боротися не кожен готовий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *