Не просто звичка: про що говорить постійне бажання дивитися на себе у дзеркало

Не просто звичка: про що говорить постійне бажання дивитися на себе у дзеркало - INFBusiness

Деякі люди не можуть спокійно пройти повз дзеркало, відчуваючи гостре бажання подивитися в нього. Цьому є пояснення, про які не кожен знає. Така звичка часто викликає асоціацію з егоїзмом, але все не так просто, інформує Ukr.Media.

Чому люди дивляться у дзеркало

Пильне розглядання себе в дзеркалі може пояснюватися деякими факторами. Найчастіше така звичка сприймається як спроба людини упевнитися у своїй привабливості. Це в основному називають марнославством і нарцисизмом. Так, подібну поведінку можна розцінювати і як егоїзм, але тут є і зворотний бік.

Причини, через які люди дивляться на себе в дзеркало, можуть бути такими:

  • тривога і невпевненість у собі. Людині потрібно частіше на себе дивитися збоку, щоб бути впевненою, що з нею все нормально. Вона не вірить у свій багатий внутрішній світ, тому намагається бути ідеальною зовні;
  • недостатнє відчуття фізичної присутності в нашому світі. Людині потрібен такий зачіп, яким і буде її відображення. Часто саме так виникає занижена самооцінка, тому їй потрібно частіше на себе дивитися;
  • невміння відчувати свої емоції та почуття. Людині потрібно дивитися у відбивні поверхні, щоб роздивитися на обличчі свої емоції.

Такі чинники вказують на занижену самооцінку, невпевненість у своїх силах. Вони перешкоджають побудові міцних стосунків із партнером і оточуючими людьми. Тому над підвищенням самооцінки потрібно працювати.

Як підняти самооцінку за допомогою дзеркала

Вірним помічником може бути дзеркало. Мало хто любить розглядати своє відображення в одязі, і лише одиниці можуть спокійно дивитися на себе в дзеркалі в оголеному вигляді. А поки людина не прийме себе такою, якою вона є, з усіма недоліками фігури, наприклад, маленькими грудьми або широкими стегнами, її не зможуть прийняти інші люди.

Потрібно зняти одяг, стати перед дзеркалом та похвалити своє тіло. Спочатку це буде важко зробити. Тому можна починати з більш спрощеного варіанта. Декілька перших разів не варто повністю знімати з себе одяг, залишивши хоча б білизну.

Процедуру також можна проводити в напівтемряві. Так само варто подякувати своєму тілу, похвалити його. Поступово потрібно знімати все більше одягу та включати більше світла. Все це потрібно робити свідомо. Ви стаєте перед дзеркалом не для того, щоб подивитися на дефекти, а щоб прийняти себе.

Для того, щоб розвивати правильну самооцінку, можна працювати вдома або звернутися до психолога. А ось для прийняття себе буде потрібна постійна робота над собою.

Як вправа із дзеркалом відбивається на самооцінці

Якщо регулярно проводити таку вправу, згодом відбуватиметься таке:

  • звикання до себе та свого способу життя;
  • вас більше не відштовхуватимуть особливості вашої фігури;
  • змінюється звичний спосіб життя, приходить розуміння, яка зачіска та макіяж підійдуть більше;
  • ви не ховатимете свою посмішку, тому що станете розуміти, що вона вам дуже йде.

Варто зазначити, що візуальний зв'язок із тілом дасть хорошу віддачу. Любов через дзеркало є любов'ю до відображення. Це не просто дивитися в нього, а шанобливо ставитися до кожного свого вигину, приймати себе всього.

Ідеально, якщо люди оцінюють себе та свої можливості адекватно й реально. У такому разі вони здатні спокійно приймати критику, не вважаючи її приниженням. До цього й потрібно прагнути: розуміти зауваження, намагатися стати кращими, змінити своє життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *