Нав’язливі думки перед сном: способи, які допоможуть заспокоїтися і заснути

Нав'язливі думки перед сном: способи, які допоможуть заспокоїтися і заснути - INFBusiness

Дуже часто ми не можемо заснути навіть якщо дуже втомилися фізично. Все тому, що нас долає безліч тривожних і нав'язливих думок, які, здається, просто неможливо викинути з голови, інформує Ukr.Media.

Однак є кілька простих порад позбутися від них, щоб якомога швидше відправитися в обійми Морфея.

Читання

Якщо ви вже мільйон разів прокрутили в голові всі події минулого дня, а сон ніяк не приходить, візьміть книгу і трохи почитайте. Це допоможе мозку розслабитися і відпочити. Головне, вибирайте легкі і нехитрі книги, які не вимагають сильної розумової активності, і не читайте з пристроїв, що випромінюють синє світло, оскільки воно порушує вироблення мелатоніну (гормону сну). Краще читайте на ніч паперові книги.

Музика

Позбутися від сверблячих, немов рій скажених бджіл, думок можна за допомогою музики. Вона повинна бути заспокійливою і не дуже гучною. Можна вибрати: повільні, спокійні балади, спеціальну музику для сну, звуки природи або аудіокнигу, якщо вона надиктована монотонним голосом.

Запис

Часто заснути заважають не лише думки про минуле, а й про майбутнє. Ми можемо думати про завтрашні справи, про плани на вихідні або про щось більш довгострокове і глобальне. Навіть якщо всі ці думки вам приємні, вони все одно не дають спокійно спати, коли це потрібно, тому їх необхідно вивантажити з голови, записавши на папір. Важливо виписати все, що спадає на думку, щоб це більше вас не турбувало.

Повільне дихання

Щоб розслабитися і ні про що не думати, коли намагаєтеся заснути, зосередьтеся на диханні. Лежачи в ліжку, робіть глибокі і повільні вдихи і видихи. Розмірене дихання допоможе розслабити тіло, зняти нервозність і прогнати непотрібні думки.

Медитація

Медитація — простий спосіб заспокоїтися і впорядкувати хаос в голові. Медитувати не обов'язково занадто довго, перед сном досить і 5 -10 хвилин. Прийміть зручне положення (бажано в тиші і темряві), розслабтеся і зосередьтеся на диханні. Якщо медитувати в тиші не виходить, спробуйте включити спеціальну музику, яку можна знайти в інтернеті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *