Найсильнішим дістається самотність

Найсильнішим дістається самотність - INFBusiness

Самотність — це стан, який може впливати на кожного з нас, незалежно від соціального статусу, віку чи гендерної приналежності. Це відчуття відсутності зв'язку, розуміння та підтримки, яке може бути надзвичайно важким для переживання, інформує Ukr.Media.

Люди, які не бояться.

Кажуть, що випробування людині даються під силу. Найсильнішим дістається самотність. Це привілей морально зрілих людей. Слабких воно лякає, озлоблює, вимотує, спустошує, руйнує.

Для сильних — самотність (не плутайте з ізоляцією) не привід для депресій, не трагедія, а усвідомлений вибір, час та можливість для саморозвитку та самопізнання, зона комфорту, стиль життя, ковток свіжого повітря, правильніше сказати — місце, куди вони йдуть, щоб подихати.

Самотність для сильних — правильно обрана дистанція, яка життєво потрібна. Бо скорочуючи її, можна зруйнувати рятівну ієрархію, втратити особистий простір, зону комфорту та право на потаємний моральний спокій. А ще ця якість характеру — здатність нічого не вимагати та не чекати від інших.

Люди, які не бояться самотності, нічого не бояться взагалі. Вони давно спалили свої слабкі сторони, ставши невразливими для чужих інтриг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *