Найпоширеніші помилки в спілкуванні, через які ви не подобаєтеся людям

Найпоширеніші помилки в спілкуванні, через які ви не подобаєтеся людям - INFBusiness

Якщо ви не подобаєтеся людям, це не означає, що ви некрасиві або вам нема чого запропонувати оточуючим. Можливо, що ви допускаєте дуже неприємні і грубі помилки, про які навіть не замислюєтеся. Саме про них ми розповімо вам далі, інформує Ukr.Media.

Ви не відгукуєтеся добре про інших

Дуже великою помилкою, яку допускають багато людей, є невміння говорити про інших людей добре. Згадайте діалог з людиною, яка відгукувалася про оточуючих погано, розпускаючи чутки і виставляючи всіх в поганому світлі. Вам приємно було з нею спілкуватися? Напевно ні. Якщо ви говорите щось погане про того, кого поруч немає, не чекайте любові оточуючих. Нейтральне ставлення краще, але в ідеалі іноді говорити щось хороше про людей, яких немає поруч. Це дозволить вам закохати в себе тих, хто в цей момент веде з вами діалог.

Ви використовуєте відхиляючу мову тіла

Наприклад, людям може не подобатися, коли хтось смикає ногою або стукає пальцями по столу через нервове напруження. Також людей може дуже налякати занадто довгий контакт очей під час розмови. Намагайтеся періодично розривати зоровий контакт.

Також психологи радять уважно слухати співрозмовника, киваючи, а також під час діалогу не схрещувати руки і ноги. Навіть той, хто далекий від психології, може вирішити, що вам не подобається бути поруч з ним.

Ви є протилежністю співрозмовнику

Наприклад, якщо людина говорить дуже повільно і тихо, то вам варто почати також говорити трохи тихіше і перестати поспішати. Якщо вона говорить дуже швидко, не сповільнюйтеся зайвий раз. Така тонкість не зробить вас ідеальним другом за одну розмову, але остаточне враження про вас буде більш позитивним. Тут також важливо не дуже старатися. Не копіюйте абсолютно все, інакше ефект може бути прямо протилежним. Знайдіть золоту середину.

Ви засуджуєте інших людей

Якщо хтось сказав, що він не їсть м'ясо, не поспішайте говорити, що він робить щось неправильно. Спочатку запитайте, чому людина так думає або чинить, а потім висловлюйте свої думки. Якщо ви категорично не згодні з тим, що вам озвучили, обережно скажіть про свою незгоду. По можливості намагайтеся не критикувати думку, яка відмінна від вашої. Так ви моментально створите про себе вкрай негативне враження.

Ви не цікавитеся людьми

Буває так, що людина слухає, але абсолютно ніяк не реагує на сказане співрозмовником. Обов'язково проявляйте якісь емоції і не бійтеся ставити питання про почуте. Якщо ви будете мовчки кивати, а потім різко говорити на іншу тему, це відштовхне від вас нових друзів. Говоріть не з людьми, а про людей. Всі обожнюють, коли розмова йде не про когось, а про них самих.

Ви негативні

Люди обожнюють тих, хто щасливий, радісний і позитивний. Радість такої людини передається оточуючим миттєво. Те ж саме можна сказати і про смуток. Якщо вам сумно або ви випромінюєте негатив, то це відразу ж зробить всіх навколо менш позитивними. А люди ненавидять прощатися з приємними думками. Тож не дивно, що більшості з нас властиво обходити стороною спілкування з депресивними людьми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *