Михайло Лабковский про те, як подобатися чоловікам

Михайло Лабковский про те, як подобатися чоловікам - INFBusiness

Щоб взагалі комусь сподобатися – не тільки чоловікам, але і власній мамі, – потрібно спочатку сподобатися собі. На жаль, жінки цього не розуміють і намагаються вирішити проблему іншим шляхом. У хід йдуть косметика, підбори, міні-спідниці, макіяж, пластична хірургія. Я сприймаю тільки один привід піти до пластичного хірурга – це медичні показання при явній зовнішній потворності: заяча губа, величезний кривий ніс, повна відсутність грудей (хоча і з цим можна жити). Все інше не робить людину більш впевненою в собі, тому що жінка робить це не за тим, щоб собі сподобатися, а саме озираючись на чоловіків, інформує Ukr.Media.

Також жінки намагаються сподобатися за допомогою поведінки. Намагаються догодити, з усім погоджуються, не кажуть «ні», дивляться чоловікові в рот і просять, щоб він ще що-небудь розповів про футбол. Багато жінок вважають, що це працює. Але, на жаль, за це ніхто не любить. Чому? Тому що навколишні бачать у тобі тільки те, що ти думаєш і відчуваєш щодо самої себе.

Якщо ти собі подобаєшся, то ти ведеш себе як людина з високою самооцінкою, і тоді чоловік починає звертати на тебе увагу. А розмір грудей, довжина ніг або обсяг заду ніякого відношення до цього не мають.

Чоловік, який має справу з жінкою, яка весь час йому у всьому потурає, не перечить, з усім погоджується і не має своєї думки, щонайменше, не поважає свою даму. Тому що вона прогинається з будь-якого приводу. До того ж, він взагалі не розуміє, з ким живе: у його жінки немає характеру, вона ніяк себе не проявляє, не говорить про свої уподобання. Є категорія чоловіків, яким подобаються такі жінки. Це чоловіки, теж не впевнені в собі, часто – з грошима, і суть цих взаємовідносин всім зрозуміла. Але це історія не про любов.

Щоб сподобатися собі, треба робити кілька нескладних речей. Перше: приймати себе такою, яка є. Що виросло, то виросло, і це треба полюбити. Друге: не треба тримати в душі образу. Якщо тобі не подобається, як веде себе чоловік, скажи йому про це прямо. Він, може, і піде. Але з більшою ймовірністю почне поважати і рахуватися з тобою. Багато жінок ставляться до себе «расчлененно»: зуби влаштовують, а ноги ні. Тому, третій пункт – треба сприймати себе в цілому, як костюмчик. Не треба боятися, не треба соромитися, треба відкрито говорити, що ти хочеш і чого не хочеш. Якщо чоловік виносить тобі мозок своїми історіями (а чоловіки обожнюють хвалитися), то треба прямо сказати: «Старий, це нецікаво, зміни платівку». І не треба боятися, що він розвернеться і піде. Після цього він буде тебе любити. А компроміси – це шкідливо для здоров'я. Компроміс – це коли ти робиш щось проти своєї волі. А треба жити, як тобі подобається. І мати такого чоловіка, який тобі подобається. І відносини з ним повинні тебе влаштовувати.

Любов до себе повинна виражатися в конкретних діях. А саме, треба бути нормальною людиною. Говорити про себе, про свої бажання. Згадайте себе в 16 років – як ви себе вели? І посилали, і не боялися нічого. Куди все поділося?

«Компроміси – це шкідливо для здоров'я. Компроміс – це коли ти робиш щось проти своєї волі»

Важливо розуміти, що любов до себе – це не спроба покращити. Тому що це говорить про невдоволення собою. Займатися йогою, ходити на психологічні лекції і так далі можна тільки з однієї причини – вам це просто подобається. Людина задоволена собою, коли її батьки в дитинстві любили – такою, якою вона була, незалежно від успішності в школі, поведінки і здібностей. Але наші батьки часто вселяють своїм дітям, що треба змінюватися, виправлятися, прагнути розвиватися і так далі. Але життя не складається. Життя складається з радощів від життя. Що вас радує – це інше питання. Подобається вчитися? Вчіться, але переслідуючи мету самореалізації, а не зміну себе. Робіть те, що вам приємно, не намагаючись поліпшити себе і комусь щось довести. А спроба подолати себе – це насильство над собою, невпевненість і бажання сподобатися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *