Компанія Грузар розпочинає програму допомоги для сімей, які постраждали від російської агресії

Компанія Грузар розпочинає програму допомоги для сімей, які постраждали від російської агресії

У березні 2024 року компанія Грузар розпочинає масштабну програму допомоги для найуразливіших сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сімей учасників бойових дій (УБД), які постраждали від російської агресії. Ця ініціатива є продовженням попередніх зусиль компанії щодо підтримки українських громадян у скрутні часи. Завдяки цій програмі, Грузар планує забезпечити підтримку у формі послуг переїзду, транспортування та надання вантажників.

Мета програми полягає у полегшенні життя тим, хто найбільше постраждав від війни та переміщення, забезпечуючи їх необхідними логістичними послугами. Програма стартує у березні 2024 року і триватиме до кінця 2025 року, охоплюючи близько 3000 сімей.

Деталі програми на 2024-2025 роки

У період з 2024 по 2025 роки компанія Грузар планує надати допомогу близько 3000 сімей. Кожна родина, яка потребує допомоги, може подати заявку через онлайн-анкету на офіційному сайті компанії. Для цього необхідно підтвердити свій статус ВПО або УБД, щоб забезпечити справедливий розподіл допомоги серед тих, хто дійсно потребує підтримки.

Програма передбачає надання послуг переїзду, транспортування та вантажників протягом двох місяців від моменту подання заявки. Це дозволить сім’ям швидше адаптуватися до нових умов життя та зменшити навантаження на бюджет родини.

Підсумки попередніх років

У 2022-2023 роках громадська ініціатива компанії Грузар вже надала допомогу близько 1500 родинам, що становить понад 5000 людей. Цей успішний досвід став основою для подальшого розширення програми та збільшення кількості допомоги на 2024-2025 роки. Позитивний вплив попередніх програм надихнув компанію на нові досягнення та плани.

Попередні успіхи демонструють, наскільки важливою є така підтримка для українських родин у важкі часи. Завдяки цим зусиллям багато сімей змогли знову знайти стабільність та безпеку.

Як подати заявку на допомогу

Для подачі заявки на допомогу, сім’ям необхідно уважно заповнити онлайн-анкету за посиланням: онлайн-анкета. Це перший крок до отримання підтримки від компанії Грузар. Важливо зазначити, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги, оскільки в разі великої кількості заявок пріоритет надаватиметься найбільш нужденним родинам.

У разі виникнення будь-яких труднощів під час заповнення анкети або наявності додаткових питань, заявники можуть звернутися за номером підтримки: +380 93 990 18 91 у робочі години: Пн-Пт з 10:00 до 18:00.

Контактна підтримка

Компанія Грузар розуміє, що процес подачі заявки може бути складним, особливо для тих, хто не має доступу до інтернету або стикається з іншими перешкодами. Тому вони забезпечують підтримку по телефону, щоб кожен, хто потребує допомоги, міг отримати необхідну консультацію та допомогу у заповненні анкети.

Ця контактна підтримка працює з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 18:00. Всі дзвінки обробляються компетентними фахівцями, які готові допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з програмою допомоги.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *