Коли не варто чекати, що хлопець буде готовий до стосунків

Коли не варто чекати, що хлопець буде готовий до стосунків - INFBusiness

Хоч Цой і навчав нас, що «кохання варте того, щоб чекати», у житті ці слова далеко не завжди є істиною. Коли ваші з партнером пріоритети розходяться: вам потрібна родина, а він затятий холостяк, — одних почуттів недостатньо, щоб залишатися разом. Розповімо, чому не варто чекати, коли хлопець буде готовий до стосунків, інформує Ukr.Media.

Ви завжди будете більше вкладатися у стосунки

Коли ви сподіваєтеся, що хлопець «дозріє» до серйозних зобов'язань, чаша терезів вже схиляється на його користь. Погоджуючись на режим очікування, ви робите великий крок назустріч і компрометуєте свої потреби. Такі стосунки, найімовірніше, обернуться розчаруванням, вважає психолог Келсі Латімер. Ви погоджуєтеся на менше, ніж заслуговуєте, і, швидше за все, в результаті відчуєте жаль, що даремно втратили час.

Починаючи стосунки з людиною зі схожими пріоритетами, ви створюєте здорову та збалансовану динаміку ще на ранній стадії. Ось чому розмови про сім'ю та дітей доречні навіть на першому побаченні.

Якщо хлопець каже, що не хоче зобов'язань, вірте йому

Один з найбільш важливих порад, яку можна дати тим, хто вступає у стосунки, — вірте в те, що ви чуєте. Якщо чоловік говорить, що він не з тих, хто одружується, — вірте йому. Якщо він впевнений, що не хоче дітей, — вірте йому. Якщо попереджає, що зараз не готовий до серйозних стосунків, тому що зайнятий кар'єрою або недавно пережив хворобливий розрив, — ймовірно, так воно і є.

Не намагайтеся тішити себе надією, що, краще пізнавши вас, він передумає. Таке можливо, але розраховувати на це не варто.

Щоб не закохатися в того, хто не зацікавлений у стосунках, сімейний терапевт Крістін Скотт-Хадсон радить бути відвертою про те, чого ви хочете, з самого початку. Ви повинні обговорити цю тему вже до третього побачення — це допоможе заощадити час і сили.

Ви хочете, щоб партнер став тим, ким він не є

Якщо ви чекаєте, коли хлопець змінить спосіб свого життя і стане тим, хто вам потрібен, подумайте, чи ви любите його насправді. Коли люди кажуть про партнера: «Він був би ідеальним, якби тільки змінив у собі ось це» — це означає, що вони не приймають його таким, який він є зараз.

Стосунки розвиваються в теперішньому часі між двома людьми — такими, які вони є сьогодні. У вас не може бути життя з людиною, яку ви придумали.

Ви залишаєтеся в ситуації, яка більше виснажує, ніж дає

Коли ви вкладаєтеся у стосунки більше, ніж партнер, це виснажує. Ви наодинці плануєте майбутнє, ініціюєте розмови, які ні до чого не ведуть, відмовляєтеся від своїх потреб — в таких умовах легко відчути, що вас не цінують.

Особливо складно, коли партнер тримає ситуацію відкритою і не дає чітко зрозуміти, що хоче бути тільки з вами і не розглядає інші варіанти. У таких випадках найкраще довіряти своїй інтуїції. Якщо є відчуття, що те, чого ви чекаєте, ніколи не станеться, — швидше за все, так воно і є. Коли партнер хоче бути з вами, він буде з вами. Це не повинно вимагати від нього величезних зусиль.

Ви не можете змусити людину подорослішати

Не вірте у міф, що всі чоловіки — діти і що людину, готову до зобов'язань, треба з них виховувати. Якщо поруч з вами безпорадний хлопець з багажем з дитячих проблем, розібратися з ними може тільки він сам. Не варто очікувати, що людина почне рости і розвиватися тільки тому, що ви цього захотіли.

Дуже важливо чітко визначати свої потреби і говорити про них партнеру, але водночас — поважати його межі, а також залишатися вірною своїм цінностям.

Ви обгороджуєте себе від цих стосунків

Головна причина, чому не варто чекати, коли хлопець буде готовий поставитись до вас серйозно, — ви заслуговуєте кращого. Коли багато і довго вкладаєтеся в стосунки, часто шкода кидати їх і починати все знову. Проте іноді, йдучи, ви втрачаєте менше, ніж залишаючись і продовжуючи сподіватися, що все зміниться.

Поки ви чекаєте, коли конкретний хлопець розбереться в собі і подорослішає, ви залишаєтеся емоційно закритою для нових стосунків. У світі повно чоловіків, які готові до зобов'язань вже зараз і чиї пріоритети можуть збігтися з вашими. Тільки ви навряд чи зустрінете їх, поки залишаєтеся в безперспективних стосунках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *