Кілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинами

Кілька порад, які допоможуть чоловікам покращити спілкування з дружинами - INFBusiness

Гарна комунікація — обов'язкова навичка для будь-якого шлюбу. Нестача спілкування призводить до образ, сварок і навіть розпаду союзу. Якщо навчитися розмовляти з дружиною, то буде легше вирішувати суперечки, знімати напруженість, краще розуміти одне одного. Психологи дають корисні поради з цього приводу, інформує Ukr.Media.

Навчіться слухати

Будьте уважними до думок і почуттів, які дружина висловлює через слова і мову тіла. Активне слухання допомагає поліпшити відносини, вчить бути більш терплячим з оточуючими.

Встановіть систему тайм-ауту

Під час спілкування з дружиною обговорення проблеми не має тривати до прийняття рішення або початку скандалу. Домовтеся про слово, коротку фразу, яка буде означати, що потрібна перерва. Візьміть тайм-аут, поки не відчуєте себе спокійно.

Слідкуйте за словами, які обираєте

Ретельно обміркуйте все, що хочете сказати дружині. Слова мають велике значення, вони можуть поранити, нашкодити, розпалити сварку.

Запитайте, чи дійсно це потрібно говорити

Обережність — важлива частина гарного спілкування. Чесність і відкритість життєво необхідні у будь-якому шлюбі. Це не означає, що потрібно говорити усе, що спадає на думку. Спробуйте стриматися, якщо хочете сказати образливі слова, викликані гнівом. Знайдіть інший спосіб його погасити — займіться спортом, ведіть щоденник.

Переконайтеся, що ви зрозуміли те, що почули

Використовуйте техніку дзеркального відображення. Повторіть те, що сказала дружина, своїми словами. Це дасть можливість переконатися, чи правильно ви її розумієте, а вона за необхідності уточнить свої думки. Такі дії сприяють досягненню порозуміння у парі.

Ніколи не кричіть

Підвищення голосу рідко призводить до гарного результату. Крик посилює й без того хворобливу ситуацію. Намагайтеся говорити спокійно і ласкаво, навіть коли відчуваєте злість. Дружина не є вашим противником, не потрібно схиляти її до своєї точки зору.

Спробуйте інший підхід

Якщо чоловік та дружина не можуть зрозуміти одне одного, варто записати свої почуття у листі або намалювати схему. Це спрацює, коли у вас є розбіжності у поглядах. Уміння знайти спільну мову з дружиною допоможе зміцнити шлюб.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *