Кілька якостей справжнього чоловіка, які подобаються майже усім жінкам

Кілька якостей справжнього чоловіка, які подобаються майже усім жінкам - INFBusiness

Однозначно відповісти на питання, якими якостями повинен володіти справжній чоловік, важко, але є 5 основних, які подобаються кожній жінці. У представників сильної статі можуть бути й інші якості, які оцінять жінки, а також є ті, які здатні відштовхнути, інформує Ukr.Media.

П'ять якостей чоловіка, які сподобаються 99 % жінок

Розум

Така якість представника сильної статі допомагає йому приймати вірні рішення. Усі дії виконуються лише зі здоровим глуздом. Чоловік, у якого є розум, готовий відмовитися від швидкоплинних бажань, щоб досягти головної мети у житті. Усі вчинки спрямовані на користь близьких людей.

Урівноваженість

Для розвитку здорових відносин дуже важливо, щоб чоловік міг контролювати власні почуття і емоції. Жінки на таке не здатні через свою природу.

Відповідальність

Для кожної жінки важливо, щоб її супутник міг нести відповідальність за власні вчинки, а також виконував дані обіцянки. Дуже важливо, щоб чоловік брав відповідальність не лише за себе, але й за свою супутницю, і оберігав її від власних тривог та переживань.

Прояв турботи

У чоловіка більше сил, і тому він повинен вміти подбати про свою обраницю, а також показувати їй свою любов. Поруч з таким чоловіком має створюватися враження, що жінка перебуває як за кам'яною стіною.

Самодостатність

Дуже важливо, щоб представник сильної статі був самодостатнім, і не був залежним від своєї супутниці, адже у іншому разі його авторитет буде втрачений.

Які ще якості у чоловікові можуть приваблювати жінок

Існують ще деякі якості, які жінки також цінують, а саме:

  • цілеспрямованість робить чоловіка більш привабливим, оскільки він знає, чого хоче і як цього домогтися;
  • якщо представник сильної статі з почуттям гумору, то зможе надати підтримку у непростих життєвих ситуаціях, а вони трапляються, причому нерідко;
  • жінки дуже цінують, коли їх супутник надає їм достатню кількість уваги;
  • для представниць прекрасної статі важливо, щоб супутник зберігав вірність, був чесним і відкритим у всьому;
  • жінкам подобається, коли чоловік проявляє доброту не лише до них, але й до оточуючих людей.

Чоловічі якості, які здатні відштовхнути жінку

Існують якості, які зовсім не прикрашають чоловіка і навіть відштовхують:

Нахабство

Нахабство може приваблювати, якщо воно проявляється у міру, але якщо представник сильної статі проявляє його без певної міри, то воно буде відштовхувати і дратувати.

Невихованість

Якщо у чоловіка немає елементарного виховання, то привабливим у очах жінки він не буде. Це може проявлятися у тому, що він перебиває інших людей, користується нецензурною лексикою і нешанобливо ставиться до оточуючих.

Лінь

Не можна назвати гідним чоловіка, у якого немає власних прагнень і амбіцій. Найголовніша мета для такого представника сильної статі — полежати довше на дивані і поїсти у вихідні шашликів.

Брехливість

Нікому не подобаються люди, які брешуть, а якщо це робить чоловік, до того ж постійно, то це буде дуже відштовхувати. Брехня може початися з дрібниць, а потім таке може відбуватися й щодо серйозних речей.

Інфантильність

Складно будувати відносини з чоловіком, який є інфантильним і не хоче брати на себе відповідальність за усе, що відбувається. Такі представники сильної статі ображаються через дрібниці і не хочуть обговорювати труднощі, що виникають.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *