Жінок з цими іменами чоловіки пам’ятають все життя

Жінок з цими іменами чоловіки пам'ятають все життя - INFBusiness

Характер і звички представниць прекрасної статі можуть як залучати, так і відштовхувати хлопців. Але не варто забувати, що і ім'я дівчини теж несе в собі особливу енергетику, що не може не вплинути на долю. Наприклад, деякі панянки через це назавжди будуть позбавлені жіночого щастя, а інші, навпаки, вийдуть заміж і вирішать цим всі свої проблеми. Але з мадам, про яких розповімо сьогодні, все куди складніше. Незалежно від виробленого враження, жінки з цими іменами своїм чоловікам запам'ятаються на все життя, інформує Ukr.Media.

Адель

Жінка на ім'я Адель може виявитися для чоловіка справжнім покаранням, якщо той не догодить.

Ім'я Адель наділяє господиню дуже непростою вдачею. Жінка може бути як доброю і ніжною зі своїм кавалером, так і мстивою і злопам'ятною. Все залежить від того, чи отримує дамочка в стосунках бажане. Якщо ні, Адель пригадає чоловікові всі промахи за останній тиждень. Постарається зіграти в жертву і прикинеться найнещаснішою на світі. А якщо носійка імені цілком задоволена тим, що має, то для коханого буде готова і гори звернути.

Марія

Пощастило тим чоловікам, хто хоча б раз у житті перебував у романтичних стосунках з Машею. Характер у жінки такий, що вона ідеально підходить на роль дружини, а потім і матері. Добра, ласкава і турботлива. Марія завжди готова допомогти близьким, підтримати або спробувати розібратися в складній ситуації, поділившись порадою. Однак ніколи лізти зі своїм статутом в чужий монастир не стане, а ввічливо поцікавиться, чи хочуть чути її скромну думку.

Анна

Жінка з іменем Анна надовго запам'ятається своїм чоловікам.

Перше враження про жінку на ім'я Анна може бути невірним. Чоловік легко обдуриться, думаючи, що перед ним особистість скромна і покірна. Але насправді дамочка, яку так назвали, просто не звикла відкриватися першим зустрічним. Аня спочатку промацає ґрунт і прикинеться милашкою. А потім, якщо побажає почати відносини з залицяльником, виявиться або кошмарним сном, або найпрекраснішою жінкою в житті чоловіка.

Сабіна

Носійка цього імені відрізняється непередбачуваністю характеру і прагненням стати лідером. Сабіна не підкоряється і часто сперечається з чоловіком, відстоюючи свою незалежність навіть у романтичних стосунках. Така жінка норовиста і хоче влади, домогтися успіху і завоювати авторитет. Їй не стільки важлива сама кар'єра, скільки можливість хоч кимось керувати. Володарка імені Сабіна розважлива, працьовита і розумна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *