Жіночі компліменти, після яких чоловік може вас кинути

Жіночі компліменти, після яких чоловік може вас кинути - INFBusiness

Якщо з компліментами в сторону жінок все зрозуміло, то як робити компліменти чоловікам багато жінок навіть не підозрюють. І, так, чоловік може по-справжньому образитися на ваші слова, хоча ви не мали на увазі нічого поганого. Щоб ви не потрапили в таку неприємну ситуацію зі своїм коханим, ми зібрали топ найгірших компліментів, які тільки можна зробити чоловікові, інформує Ukr.Media.

"Так, зайва вага є, але ти відмінно виглядаєш!"

Типовий токсичний комплімент. Для більшості чоловіків дуже важливо визнання не тільки своєї жінки, а й суспільства в цілому. Якщо вже кохана помічає цю неприємність у вигляді зайвої ваги, то і інші в таємниці його обговорюють. У всякому разі, чоловік може так подумати. Не додавайте йому комплексів з приводу його привабливості, ви повинні дати йому зрозуміти, що для вас він ідеальний, а з деякими проблемними моментами ви допоможете йому впоратися без зайвих обговорень.

"Ти набагато кращий за мого колишнього"

Гірше обговорення недоліків чоловіка може бути тільки порівняння з вашими колишніми. Для будь-якого чоловіка подібне порівняння, нехай воно і на його користь, — серйозний тригер. Згадуємо про те, що чоловік по натурі власник, якому навіть уявити страшно, що у його жінки були і інші чоловіки, і неважливо як давно це було. Не провокуйте його на скандал подібними "компліментами".

"Ти такий няшка!"

Не приведи боже ви захочете зробити такий милий комплімент чоловікові в присутності його друзів! Він вам цього ніколи не пробачить. Ми вже говорили, що для чоловіка дуже важливо визнання суспільства, особливо чоловіків, які для нього багато значать. Нехай його друзі і близькі для нього люди, проте ваше занадто інтимне спілкування на людях може спровокувати не дуже здорову атмосферу в чоловічому колективі — вашого чоловіка можуть почати підколювати, а винуватою опинитеся ви.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *