Жіночі фрази, почувши які чоловікові потрібно негайно тікати

Жіночі фрази, почувши які чоловікові потрібно негайно тікати - INFBusiness

Розповідаємо про тривожні дзвіночки, які вербально сигналізують про те, що ваша жінка — не та, з ким вам варто грати весілля!

Неповажне ставлення з боку дівчини зруйнує самооцінку і призведе до моменту, коли вам доведеться збирати себе по шматочках. Якщо ви чули колись ці шість фраз від своєї партнерки, то настав час одягнути кросівки — не для марафону, а для того, щоб тікати з цих токсичних стосунків, сяючи п'ятами, інформує Ukr.Media.

"Коли ти востаннє дивився у дзеркало?"

Поговоримо про удар нижче пояса. Якщо вона відпускає непрохані коментарі про вашу зовнішність, настав час переглянути своє ставлення до цієї дівчини. Пам'ятайте: партнер повинен підтримувати та надихати, а не принижувати своєю критикою та невдоволенням.

"Якщо щось не подобається, можеш йти"

Фраза, яка насправді звучить так: "Я тебе не люблю, ти мені зовсім не важливий". Чим довше ми у відносинах, тим більше ми цінуємо партнера. Якщо дівчина не цінує вас, значить, вона не зацікавлена у стосунках з вами. Звичайно, можна вивернутися навиворіт і віддати цій людині роки свого життя. Але чи не надто дорога ціна? Можливо, варто цей час провести з користю та інвестувати його у себе.

"Тобі обов'язково зустрічатися з друзями?"

Це питання може здатися безневинним, але саме воно — серйозний дзвіночок, що кричить про її почуття власництва. Відносини це не рабство. У них заходять дві дорослі особи і на добровільній основі залишаються поруч, поки обом це цінно і важливо. Подібна фраза свідчить, що жінка повністю придушує волю чоловіка. А що це означає з боку кавалера? У нього повністю зруйновані особисті кордони, він перебуває в співзалежних відносинах. Здорові зв'язки є лояльними до всіх сфер життя партнера: робота, друзі, знайомі, колеги, родичі. Якщо друга половинка намагається обірвати вашу взаємодію з іншими людьми, настав час їй возз'єднатися з реальністю.

"Мій колишній був найгіршою людиною на світі"

Постійні образи на адресу попередньої молодої людини можуть вказувати на наявність серйозних проблем щодо поваги до партнера. Хочеться одразу запитати: якщо колишній такий негідник, то чому вона, така чудова, залишалася з ним і терпіла всі недоліки? Доросла людина має усвідомити відсутність минулих стосунків і не розповідати про них на кожному розі. Напевно, коли розстанетеся, про вас будуть говорити таке саме. Тому після цієї жіночої фрази резонно замислитись: воно вам треба?

"Кому ти потрібен, крім мене?"

Ще одні слова, які повністю знецінюють чоловіка через маніпуляцію та придушення волі. Дослівно все звучить так: "Я з жалю перебуваю у стосунках з тобою, тому що ти нічого собою не уявляєш". Найчастіше така фраза вживається у співзалежних відносинах. Якщо у вас створюється враження, що весь світ обертається лише навколо другої половинки, настав час повернути даму в реальність. Здорові стосунки будуються на взаємному визнанні цінності партнера. Пам'ятайте: ви — не її особистий всесвіт, ви — людина, яка живе своє власне життя, і цінні за фактом свого народження.

"Я хочу, щоб ти змінився: це для твого ж блага"

Ніщо так не кричить, як ця фраза, яка в перекладі означає: "Я сама знаю, що тобі краще". Несправедливо підштовхувати чоловіка до шаблону, який неодмінно повинен відповідати ідеалу в голові панночки. Якщо вона тонко натякає, що вам потрібно перетворитися на її версію прекрасного принца, настав час поговорити. Здорові стосунки розквітають на взаємній повазі та прийнятті, а не на вічних очікуваннях ідеалу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *