Жінкам на замітку: всього 4 фрази, які міцно прив’яжуть до вас чоловіка

Жінкам на замітку: всього 4 фрази, які міцно прив'яжуть до вас чоловіка - INFBusiness

Щоб прив'язати чоловіка, достатньо казати йому правильні слова. Для цього не потрібно готувати та прибирати чи доводити свою жіночу спроможність якось ще, інформує Ukr.Media.

Мені сподобалося, як ти це зробив

Йдеться про різні речі — вирішення конфлікту, будівництво будинку і так далі. Таким чином ви зможете зробити дуже сильний комплімент своєму супутнику. Він зрозуміє, що ви спостережливі та оцінюєте його дії, цінуєте те, що він робить. Намагайтеся уникати постійної критики на адресу коханого чоловіка. Частіше фокусуйтеся на тих речах, в яких він мав рацію.

Ти мій герой

Цю фразу можна використовувати замість «дякую», але лише в деяких ситуаціях. Наприклад, коли чоловік вас дуже дивує якимсь подарунком. Також це може бути компліментом його діям, коли він робить щось надзвичайне, що вимагає сміливості або старанності.

Добре, як скажеш

Це дуже потрібна фраза для жінок, які є сильними, самостійними. Вони можуть відлякувати чоловіків, тому іноді потрібно погоджуватися з ними, але не з поблажкою, а з повагою. Чоловіки люблять, коли друга половинка дослухається до них. Не треба слухатись абсолютно у всьому. Потрібно хоча б зрідка показувати, що ви шануєте його думку.

Мені так добре з тобою

Це дуже потужна фраза, причому як на початку відносин, так і у коханні, яке триває вже багато років. На початку відносин вона окрилює чоловіка, дає йому відчуття того, що жінка його любить і без розуму від нього. Цією фразою можна закохати практично будь-кого, якщо сказати її в потрібний момент, а не просто написати в СМС-повідомленні. Коли чоловік і жінка у довгострокових відносинах, «мені так добре з тобою» може означати, що кохання нікуди не поділося, що жінка не шкодує про свій вибір.

Звичайно, є моменти, коли просто потрібно помовчати, підтримати без слів, обійнявши коханого. Міцно прив'язати чоловіка до себе вам допоможе щирість та доброта.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *