Імена жінок, у яких з віком чоловіки будуть ховатися по кутах від своєї улюбленої

Імена жінок, у яких з віком чоловіки будуть ховатися по кутах від своєї улюбленої - INFBusiness

З віком жіночий характер може змінюватися. Одружуючись з цими прекрасними дамами, будьте обережні. Жінки з цими іменами дуже ризикують під старість перетворитися в стерв, інформує Ukr.Media.

Єлизавета

Жінка на ім'я Єлизавета з роками стає буркотливою і прискіпливою.

В юності дівчина з цим ім'ям намагається бути м'якою. Вона часто поступлива і на перше місце ставить інтереси друзів або другої половинки. Але з роками в душі Єлизавети починає зростати обурення: чому це ніхто не ставиться до неї так добре, як вона до інших? Виходить, що чим старше стає носійка цього імені, тим більше егоїстичний і істеричний її характер. У зрілому віці жінці навіть коханий чоловік не стане суперечити, адже знає, що його у відповідь розкритикують так, що почнеться справжній скандал.

Катерина

Володарка королівського імені з дитинства відрізняється шкідливістю. Зазвичай Каті роблять тільки те, що хочуть або що вигідно. З роками навчені несправедливістю життя жінки починають концентруватися виключно на собі. Та ще й на компроміси не погоджуються. Доросла Катерина вишикує всіх: свекруха, чоловіка, дітей і потім навіть онуків. І краще їй не суперечити. Допитлива носійка цього імені завжди знайде, до чого причепитися, якщо буде в поганому настрої.

Поліна

Носійка імені Поліна показує себе на публіку краще, ніж вона є.

На перший погляд, може здатися, що жінка на ім'я Поліна м'яка, добра і чуйна. Це, звичайно, все правда, але наполовину. Таку свою сторону дамочка зазвичай показує на публіку, щоб заробити авторитет, а перед домашніми або чоловіком виставляє справжній характер. Істерична, заздрісна, вічно всім незадоволена. Поліна з роками дійсно ризикує перетворитися в гримзу, якщо не перегляне своє ставлення до життя. Або якщо невдало подолає кризу середнього віку.

Наташа

Жінка на ім'я Наташа вважає себе королевою. Причому абсолютно неважливий її статус або кількість зароблених грошей, поводиться панянка так, немов вона краще за всіх і за будь-яких обставин. Що часто стає причиною конфліктів і сварок з друзями або просто знайомими. Природно, чим дорослішою Наташа стає, тим більше у неї грає почуття власної важливості. Так що можна побажати чоловікові в союзі з нею терпіння. Тому що, переваливши за поріг в 40+, Наталі перетвориться на домашнього тирана.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *