Імена чоловіків життя з якими — суцільний кошмар

Імена чоловіків життя з якими — суцільний кошмар - INFBusiness

Якщо хочете виявитися для свого чоловіка не лише матусею, а й прислугою, то обов'язково виходите заміж за хлопців, яких назвали так. Адже в основному вони дуже лінуються щось робити по дому, інформує Ukr.Media.

Якщо є чоловіки, які можуть перетворити життя своєї пані на казку, то обов'язково знайдуться і такі особистості, які готові його зіпсувати. Якось так вийшло, що власники наступних імен найчастіше виявляються нікчемними господарями, що делегують усі справи жінкам, і просто лінивими особистостями.

Григорій

Кавалер, якого назвали благородним ім'ям Григорій, може опинитися в сімейному житті тим ще ледарем. Але фішка в тому, що під час знайомства чоловік не видасться вам таким. Він такий важкодоступний, тому що завжди пропадає на роботі. Але чи не тому й сидить до ночі в офісі, що не встигає впоратися із завданнями вчасно? До того ж Григорій не вважає за потрібне мити за собою посуд, збирати шкарпетки або запам'ятовувати колір особистого рушника.

Аркадій

Ще один чоловік, який може неприємно здивувати свою кохану, коли житиме з нею разом. Проблема в тому, що Аркадій любить перекладати відповідальність на свою даму. Тобто партнер чи навіть чоловік не допомагатиме у побуті, вважаючи, що це чисто "жіночий обов'язок". Аркаша може бути класним коханцем та вміло фліртувати. Але все це робиться лише для того, щоб знайти собі другу матусю.

Єлисей

Єлисей теж не надто буде радий, коли благовірна подзвонить і попросить зустріти її з магазину з важкими сумками. Скажімо більше, швидше за все, чоловік із цим ім'ям відвернеться на щось і зовсім забуде, що на нього чекає дружина. У результаті Єлисей ще й почне злитися під час звинувачень. Все ж таки він хотів піти і допомогти, просто не встиг. Це проблеми жінки, що та нетерпляча. Ось хай і робить все сама.

Іван

Завершує наш список чоловіків-ледарів Іван. Але не все так плачевно, як може здатися на перший погляд. Річ у тім, що власник цього імені просто хитрий. Ніколи вам не вдасться змусити Ваню зробити те, чого він не хоче. Не допоможуть ні погрози, ні благання. Максимум за згодою повториться історія з Єлисеєм: Іван настільки довго щось робитиме чи збиратиметься, що той, хто просив допомогти, просто плюне і самостійно все зробить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *