Ігнорування для нарцисів дорівнює смерті: що лякає таких людей

Ігнорування для нарцисів дорівнює смерті: що лякає таких людей - INFBusiness

Це хороше питання. Нарциси дійсно чогось бояться? Так, як і всі люди. Ось речі, які лякають їх до глибини душі, інформує Ukr.Media.

Відмова і спротив

Нарцис не витримує, коли його відштовхують або кидають. Ось чому він впадає в лють і починає погрожувати, варто вам лише натякнути на те, що ви збираєтеся піти від нього. А якщо у вас все ж вийде розірвати з ним стосунки, він почне бомбардувати вас повідомленнями.

Відштовхнути нарциса – це означає відштовхнути його помилкове «Я», яке він так ретельно сконструював, щоб справити на вас враження. Це означає поставити під сумнів причину існування, адже його справжнє «Я» абсолютно не доступне для нього, а помилкове «Я» самостійно вижити не в змозі.

Тому нарцис повністю залежить від думки інших людей, харчуючись людською увагою, як енергетичний вампір. Відкидаючи нарциса, ви змушуєте його протистояти своій власній порожнечі, що його лякає більше всього на світі. Він піде на все, щоб не допустити цього, він навіть готовий розглянути варіант з вашим повним знищенням.

Висміювання

У нарцисів немає почуття гумору. В цьому плані вони повний нуль.

Нарцис здатний жорстоко посміятися над вами, якщо ви впадете і зламаєте руку. Або над якоюсь іншою людиною, що опинилася в смішній або безглуздій ситуації (оскільки він практично позбавлений співчуття), особливо якщо це сталося з його вини. Не забувайте, що ви для нього не реальна людина, а просто об'єкт, і він зовсім не вміє сміятися над собою.

Нарциси належать до себе дуже і дуже серйозно, ще вони дуже чутливі, коли справа стосується їх самих. Але більше ні на кого ця чутливість не поширюється.

Чому ж вони не мають здатності ні сміятися над собою, ні адекватно сприймати жарти на свій рахунок? Вся справа в тому помилковому «Я», яке вони представляють світу і яке живе лише за рахунок підтримки оточуючих.

Жартувати над самозакоханою людиною – це значить жартувати над її «Я» – фальшивим і порожнім, як пластмасова лялька. Їх внутрішнє «Я» позбавлене хоч якогось змісту. Тому жарти оточуючих людей змушують це «Я» розвалитися на шматки, і тоді нарцис буде змушений залишитися один на один із тією жахливою порожнечею, яка постійно його переслідує.

Прояв неповаги

Жодній людині не сподобається, якщо до неї будуть ставитися зі зневагою або неповагою, але нарцис прямо-таки панічно боїться такого ставлення до себе. Він думає про це весь час, уявляючи себе образи і образи, яких у реальному житті навіть і не було.

Знову ж таки, в цьому винне його помилкове «Я», яке він повинен підтримувати. Своїм позитивним ставленням ви його фальшиве «Я» постійно надуваєте, поки одного разу воно не лопне. Проявити неповагу до нарциса – це все одно що пробити дірку в його повітряній кулі, яка несе його вгору. Як тільки ви зробите це, йому здасться, що він помирає.

Тому нарцис буде використовувати всі захисні механізми, які є у нього в арсеналі – маніпуляції, лють, мовчання, брехня, проекції, заперечення, фабрикації і неправдиву прихильність – аби ви тільки продовжували надувати його повітряну кулю.

Ігнорування

Тут все просто. Ігнорувати нарциса – це, значить, йому взагалі не давати якого-небудь підживлення, що здатне привести його до повільної смерті. Принаймні, він сам так вважає. Ось чому деякі нарциси воліли б, щоб їх ненавиділи, а не ігнорували. Для нарциса негативна увага – це теж увага, адже вона все одно є визнанням факту його існування. А от ігнорування для самозакоханих людей дорівнює смерті. Залишившись без вашої уваги, вони втратять впевненість у тому, що вони існують.

Критика

Почавши критикувати нарциса, ви ризикуєте дуже сильно роздратувати його. Крім того, він здатний виражати свій гнів за допомогою таких прихованих способів впливу, як бойкот або маніпуляція.

Нарцис не любить нести відповідальність за те, як він поводиться з оточуючими, тому що в такому випадку довелося б визнати, що він зовсім не такий ідеальний, яким хоче здаватися. Так само йому довелося б в цьому разі визнати, що, крім нього, в цьому світі є й інші люди, чого він просто не здатен зробити.

Насправді, нарцис дуже добре розуміє свої слабкі сторони, але тільки на підсвідомому рівні. Але як йому впоратися зі своїми недоліками? Він просто почне їх проектувати на вас, що дозволить йому стверджувати, що ви самі є нарцисом і егоїстом.

Крім того, самозакохана людина чудово володіє мистецтвом налаштовувати оточуючих проти тих, хто критикує його. Нарцис буде звинувачувати вас у тому, в чому ви звинувачуєте його ви. І люди приймуть його сторону, а не вашу.

У підсумку вам почне здаватися, ніби ви живете в пекельному світі, що складається лише з диму і дзеркал, в якому ви вже не можете бути впевнені в тому, де реальність, а де обман. Цей світ буде несвідомим або свідомим витвором самозакоханої людини, яка створить цю майстерну брехню, як практично досконалий захист від ваших критичних зауважень.

І все це він зробить тому, що для нього немає нічого жахливішого, ніж визнавати свої недоліки. Він звинувачує інших людей, щоб йому не було соромно самому.

Втрата атрибутів молодості і успіху

У мірі того, як нарцис старіє, він часто стає ще більш неприємною людиною (стати краще здатні лише деякі з самозакоханих людей – зазвичай ті, хто не страждає патологічною формою нарцисизму). Вся справа в тому, що в процесі старіння він втрачає свою зовнішність, здоров'я, кар'єру. Можливо навіть, що він втратить свого чоловіка або дружину (які добре підживлюють нарциса), а в деяких випадках навіть свою фінансову самостійність.

Володіння всіма цими речами є для нарциса доказом того, що його особистість все ще володіє певною цінністю, і що ним все ще захоплюються і поважають.

Найбільше турбуються щодо свого здоров'я та зовнішності соматичні нарциси. Проблема таких людей полягає в тому, що інші аспекти їх особистості залишаються без належного розвитку. Їх помилкове «Я» – це надумана, одновимірна конструкція, яка нездатна ні до любові, ні дружби, ні до інших речей, які живлять нас тоді, коли ми з роками починаємо втрачати свою прекрасну фізичну форму і здоров'я. З чим же у похилі роки залишиться та людина, яка все своє життя думала тільки про свою зовнішність?

Ті соматичні нарциси, які так само займалися розвитком своїх інтелектуальних здібностей та ділових якостей, зможуть підживлюватися своїми активами трохи довше. Але в кінцевому підсумку їх розум поступово втратить свою гостроту, а на роботі вони втратять свої провідні позиції або зовсім підуть на пенсію.

Треба розуміти, що необхідність піти у відставку – це найсильніший удар по самозакоханій людині, вся особистість якої повністю пов'язана з кар'єрою і здатністю заробляти гроші. З чим же він тоді залишиться? В обох випадках нарцис виявляється практично позбавленим джерел підживлення, і щоб уникнути подальшої депресії, він переходить до нападок на оточуючих людей. Ось тому постарілі нарциси відрізняються особливою злістю і примхливістю. Але більше всього на світі самозакохані люди боятися смерті.

Смерть

Кожен нарцис живе у нав'язливому страху смерті. Вся справа в тому, що смерть такими людьми сприймається як остаточна втрата нарцисичного підживлення. Смерть означає повне знищення его, що є найбільш жахливою річчю для нарцисів, тому що его – це все, що є у них.

Деякі з них також відчувають страх перед пеклом. На якомусь глибинному рівні вони розуміють, наскільки погано вони поводилися з іншими людьми, тому боятися, що за таку поведінку понесуть відповідальність у загробному житті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *