Які вчинки чоловіка не повинна пробачати поважаюча себе жінка

Які вчинки чоловіка не повинна пробачати поважаюча себе жінка - INFBusiness

Отже, скільки б чоловік не жалкував про скоєне, він знову і знову буде робити те, що призводить до страждань жінки, інформує Ukr.Media.

Неповага

Вчинки, що свідчать про неповагу до жінки, можуть проявлятися в абсолютно різних сферах. Чоловік може ображати і принижувати свою благовірну на людях. Відкрито фліртувати з іншими дамами, виправдовуючи це своєю товариськістю і ввічливістю. Може нешанобливо ставиться до роботи або хобі дружини, применшуючи її розумові можливості або професійні навички.

Висміюючи свою половинку, чоловік намагається самоствердитися за чужий рахунок. І, як стверджує відомий американський психолог Джозеф Ніколозі, сюди ж можна віднести ті ситуації, коли чоловік вголос починає порівнювати нинішню пасію зі своїми колишніми коханими, або навіть власною матір'ю. І всякий раз, будь-яка з жінок виявляється краще нинішньої.

Грубість

Сюди можна віднести і грубі слова і жести, і покрикування, і особливо грубе спілкування з родичами дружини. Питання фізичного насильства теж сюди відноситься, але ми його розглядати не будемо. Оскільки після прецеденту рукоприкладства, найкраще – негайно розлучитися з чоловіком. Як казала чудова Мерилін Монро: «з чоловіком має бути добре, погано жити я і сама зможу».

Брехня

Немає таких обставин, де обман чоловіка, з яким жінка ділить ліжко і вечерю, буде виправданий. Брехня віддаляє людей один від одного і це не новина. Якщо ж брехня все-таки просочилася у відносини двох людей, є сенс замислитися над тим, наскільки ці люди дійсно близькі. При цьому масштаби його обману не грають ніякої ролі. Правда, і нічого, крім правди.

Здавалося б, що страшного в тому, що чоловік разок-інший збрехав? Але проблема в тому, що брехня є лише формою вираження його нещирості і невпевненості в собі. Як вважає американський психолог Френк П'юселик, якщо людина схильна брехати в дрібницях, то не варто навіть сумніватися, що при великих проблемах вона вже точно не скаже правду.

Недовіра

Та ситуація, коли чоловік намагається контролювати кожен крок коханої – перша стадія тотального довічного контролю. І якщо на початку стосунків чоловік ще може прикривати свої дії поясненням, що хвилюється і переживає за кохану, то через роки, все піде по наростаючій. Питання в дусі: «від кого це смс» перестануть бути актуальними. Чоловік сам буде читати всі повідомлення, не випускаючи ваш телефон з рук. Як вважає психолог, директор інституту людської поведінки Барселони, П'єр Фонд Кабре, допити в дусі «де була?», «що робила?», «про що розмовляла?» з роками переростуть у стеження за дружиною, ліміт на спілкування з друзями і жорсткий контроль витрат сімейного бюджету.

Залежність

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія та інші залежності – безперечні причини, щоб розірвати стосунки. Ніякі доводи про те, що «я тільки спробував» або «обіцяю зав'язати» не повинні затуманити розум жінки. Як показує статистика, дійсно залежні люди вкрай рідко позбуваються своїх проблем. По-перше, вони самі рідко вважають це проблемою. А по-друге, жінки, володіючи добрим серцем і страхом залишитися одній – прощають їх день за днем. Все життя.

Якщо коханий чоловік дійсно вирішив «зав'язати» з пагубною звичкою, він сам візьме вас за руку і попросить відвести його до фахівця. В його голові виникне думка: «я не можу втратити цю жінку. Я не зможу без неї». Хоча найчастіше саме жінки, від природи схильні до всепрощення і самопожертви, пестять і плекають в душі думку «я не можу кинути чоловіка в такий складний період. Він не зможе без мене».

Життя вносить свої корективи

Перелік негідних вчинків можна було б при бажанні продовжити. Але простіше не розглядати конкретні приклади, а зрозуміти суть цих вчинків. Чоловічі дії або вчинки, які змушують жінку страждати – дійсно не можна прощати. Звичайно, помилитися може кожен. Але, як показує практика, зробивши щось погане, чоловіки найчастіше знаходять масу причин і відмовок цього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *