Як зрозуміти чи є майбутнє у стосунків

Як зрозуміти чи є майбутнє у стосунків - INFBusiness

Чи є майбутнє у стосунків? На це питання допоможуть відповісти ці декілька вірних ознак. Можливо, вам час щось міняти? Задумайтеся!

Можна багато говорити про те, що відбувається між чоловіком і жінкою у стосунках, які тривають не один рік. Але як визначитись з майбутнім партнерів, які не до кінця пізнали один одного, коли пристрасть затьмарює здоровий глузд? Ми відкриємо руйнівні ознаки зародження почуттів, які є прямою загрозою спільного майбутнього молодої пари. Що ще можна виправити, а що — вже ні, інформує Ukr.Media.

У вас немає часу один для одного

Тільки не треба прикриватися робочими авралами, написанням диплома або необхідністю бути поруч з друзями весь вільний час. Така ситуація могла б зійти за правду, якби ви спочатку вклалися в партнера — завоювали його серце, довели йому свою відданість, наситили його своєю любов'ю. А якщо у вас з самого початку все пішло наперекосяк — ви то і справа переносите зустрічі і знаходите виправдання, щоб не зустрічатися — ситуація говорить сама за себе: ці стосунки вам не потрібні. Можливо, ви не готові і пішли на поводу у внутрішніх страхів, а може, це не той чоловік.

Повірте, коли ви зустрінете свого, ніякі життєві обставини і природні катаклізми вас не зупинять. Чи є майбутнє у стосунків, в яких у партнерів немає часу один на одного? Відповідь очевидна.

Ви боїтеся розставити крапки

Якщо минуло вже кілька місяців, а ви так і не можете сказати, що це за почуття між вами, — майбутнє цих стосунків хитке. Що вас об'єднує — любов, хобі, самотність? Щось серйозне або дитяча забава? І наскільки розумно вибудовувати спільні плани на найближче майбутнє? В нормальних відносинах партнери не бояться обговорювати свій статус, очікування, домагання і спільні перспективи. Якщо навіть один з вас тікає від цієї теми, відмовляється від будь-якої форми відповідальності, приховує закоханість від знайомих — справа не чисто. Треба з'ясувати, чого він боїться, хто ви один одному, чи є сенс продовжувати?

Вам страшно показати своє справжнє обличчя

Кому не хочеться прикрасити дійсність, демонструючи свої найкращі сторони, щоб викликати захоплення? Біда в тому, що серйозні стосунки вимагають щирості, в них немає місця позерства і акторській грі. Якщо ви знайомі вже не перше побачення, але продовжуєте ретельно відстежувати кожне сказане слово, годинами обдумувати свої відповіді в соцмережах, радитися з друзями щодо тієї чи іншої реакції на поведінку коханої людини — щось тут не чисто.

Чому ви так боїтеся бути справжнім? Чому соромитеся своїх щирих емоцій? Пам'ятайте, чим раніше ви познайомите людину зі своїм істинним обличчям, тим більше у вас шансів не помилитися з вибором. Вас або приймуть, або ні.

Ви не відчуваєте підтримки

Якщо партнер залишає вас сам на сам зі своїми проблемами, всім своїм виглядом показує, що він не буде брати в них участь, і на нього не варто покладатися — це дуже показова реакція. Коли нам подобається людина, ми готові в коржик розбитися, щоб заслужити її довіру, побачити її усмішку, полегшити життя, особливо якщо нам це нічого не коштує. В крайньому разі закоханий ніколи не відмовить у моральній підтримці, завжди вислухає, спробує зробити все, що в його силах.

Протилежна реакція свідчить про те, що ви не дорогі цій людині, і просто рятували її від нудьги.

Вам соромно за свою вразливість

Буває і так, що в пік емоційних переживань ми виливаємо партнеру душу, ділимося наболілим — проблемами в сім'ї, робочими розбіжностями, невпевненістю у власних силах — а потім шкодуємо про сказане. Нам соромно за свою поведінку, за те, що відкрили душу і вилили вагон емоцій, проявивши слабину. Але це дурість!

Якщо вам соромно показати себе справжнього в присутності партнера, поділитися з ним своїми реальними турботами — на що ви розраховуєте надалі? Чому ви взагалі так тримаєтеся за свою маску — причина у вас або у партнері? Углиб копайте і змінюйте ситуацію, адже люблячі люди не повинні соромитися одне одного.

Ви не говорите про цілі і пріоритеті один одного

Зустрічаючись не перший місяць, ви зовсім не знаєте того, чим живе ваш коханий? Що у нього в пріоритеті? Походи в кіно, секс, романтичні побачення — це все, що вас об'єднує. Але що буде далі, хіба вас не турбує певна внутрішня невизначеність? А раптом ви націлені на сім'ю, а він просто розважається? Або у вас різний підхід до життя — один воліє все планувати, інший жити сьогоднішнім днем; один хоче золоті гори і подорожі, інший — тиху гавань і мінімум контактів з зовнішнім світом. Не знаючи цінностей один одного, складно будувати щось серйозне. Подумайте, чому ви уникаєте цієї теми?

Ви разом, але все одно самотні

З одного боку, ви знайшли один одного і можете коротати вечори удвох. З іншого — вам нема про що говорити, якщо вас не оточують спільні друзі. У вас різні погляди на світ. Ви переслідуєте різні цілі, а щоб не повбивати один одного, намагаєтеся заповнити вільний час під зав'язку. Спілкуванням, цікавими хобі, алкоголем. Без допінгів і посередників разом нудно, ви не знаєте, як підтримати розмову, не витрачаючи багато енергії. І це вагома причина задуматися — чи партнера ви вибрали?

Стосунки не повинні нагадувати дохлу коняку, яку доводиться постійно реанімувати за допомогою дефібрилятора. У якийсь момент ви втомитеся, і все полетить до біса.

Чи є майбутнє у стосунків? Прислухайтеся до наших порад. І удачі на особистому фронті!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *