Як зробити так, щоб колишній сам захотів вас повернути

Як зробити так, щоб колишній сам захотів вас повернути - INFBusiness

Розрив — це ще не кінець: у переважній більшості випадків відносини можна врятувати. Багатьом важко набратися сміливості і зробити перший крок до примирення, але це і не потрібно: можна зробити так, щоб колишній сам захотів вас повернути.

Більшості людям вимушене розставання з коханою людиною легко не дається: навіть найбільш беземоційним особистостям деколи складно забути колишнього партнера і продовжити жити без нього. Деякими людьми опановує розпач настільки, що, забуваючи про все на світі, вони всіма доступними способами намагаються повернути колишнього. У більшості випадків подібні спроби закінчуються провалом, і колишній тільки сміється над другою половинкою, інформує Ukr.Media.

Проте не варто думати, що нові відносини з колишнім в принципі неможливі: це не так. Повернути колишнього цілком реально: грамотний підхід і правильно обраний спосіб — половина успіху. Ми провели невелике дослідження і з'ясували, що існує кілька способів, які дозволять зробити так, щоб колишній сам захотів вас повернути. Вам навіть не потрібно "наступати на горло" власній гордості і першими просити вибачення і миритися.

Заведіть нового партнера, щоб позлити і змусити ревнувати колишнього

Мало хто здатний відразу після розриву назавжди забути про колишнього партнера. Навіть найстійкіші ще якийсь час після розставання ненароком заходять на сторінку колишнього в соціальній мережі, дослухаються до новин про його життя, якщо чують їх від спільних знайомих, і так далі. Особливий інтерес завжди викликає новий партнер колишнього: в основному жінки схильні порівнювати себе з новою пасією колишнього залицяльника, але і сильній половині людства така поведінка не чужа. Крім пристрасті до порівняльного аналізу, вашого колишнього залицяльника можуть захлеснути і ревнощі, і саме вони підштовхнуть його до думок про те, щоб повернути вас. Байдужість до колишнього партнера дозволяє швидше його забути, а ось сплеск таких яскравих емоцій, як ревнощі, навпаки, не дає цього зробити.

Попрацюйте над собою

Щоб колишній, що називається, "кусав лікті" від досади і від усвідомлення того, яку втратив дівчину, доведеться потрудитися і ґрунтовно над собою попрацювати. Навряд чи можна знайти людину, повністю позбавлену недоліків, так що вам точно знайдеться чим зайнятися. Перетворюватися в ідеал для колишнього не варто, але от попрацювати над недоліками, які доставляють незручності саме вам, однозначно потрібно. Це може бути все, що завгодно: проблеми зі спілкуванням, наявність популярних шкідливих звичок (зразок пристрасті до алкоголю або сигарет), невпевненість в собі, зайва вага, нарешті. Багато людей, звичайно, впевнені у тому, що потрібно любити себе з усіма недоліками і вадами, не намагаючись їх виправити, але це не зовсім вірно.

Скоротіть спілкування з колишнім до мінімуму

Обмежити спілкування з тим, до кого ви досі відчуваєте ніжні почуття, непросто, але необхідно, якщо ви хочете, щоб цей «хтось» сам захотів вас повернути. Зрозуміло, повністю ігнорувати послання колишнього не варто: ваша друга половинка цілком може вирішити, що з вами щось трапилося, і кинеться вас розшукувати, щоб заспокоїти свою совість, на власні очі переконавшись у зворотному. Особисті зустрічі поки що ні до чого, так що варіант з повним ігноруванням відмітаємо: на найважливіші повідомлення відповісти все-таки доведеться. Більшість людей тягнеться до того, що недоступне, і тому, обмеживши спілкування з колишнім, ви напевно викличете у нього інтерес: важко, насправді, не зацікавитися, якщо дівчина, яка завжди тріщить без угаву, відповідає на смс та повідомлення підкреслено ввічливо, холодно й коротко.

Як бачите, зробити так, щоб колишній сам сповнився рішучості вас повернути, зовсім не складно. Ви можете вибрати будь-який зі способів, описаних вище, але найефективніше, звичайно, буде використовувати їх всі. Але перед тим, як намагатися таким витонченим способом повернути колишнього, варто задуматися: навіть найближчим, коханим і рідним людям не завжди варто давати другий шанс.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *