Як уникнути непорозумінь із чоловіками і не дати їм хибних надій — ніколи не робіть ці речі

Як уникнути непорозумінь із чоловіками і не дати їм хибних надій — ніколи не робіть ці речі - INFBusiness

Розберемося в п'яти звичайнісіньких речах, які хлопці можуть прийняти за флірт або хоча б за знаки уваги. Записуйте, щоб потім не виправдовуватись перед черговим недобійфрендом за невиправдані надії, інформує Ukr.Media.

Бути ввічливою та доброзичливою

Здавалося б, що може бути поганого в тому, щоб бути ввічливою та доброзичливою? Але, на жаль, далеко не всі чоловіки сприймають ці якості як вияв звичайної вихованості. Вони можуть тлумачити це як ознаку зацікавленості та починати тиснути на дівчину, що часто стає причиною дискомфорту та навіть страху. Але справа не в тому, щоб перестати бути ввічливою та доброзичливою. Важливо при цьому навчитися по-справжньому слухати та розуміти свої межі. Не бійтеся говорити "ні", якщо вас щось не влаштовує.

Сміятися з його жартів

Чоловіки люблять почуватися гумористами та цікавими співрозмовниками. І якщо ви починаєте сміятися з кожного жарту, то співрозмовник чоловічої статі може вирішити, що дама в нього закохана. Якщо вам просто цікаво та приємно спілкуватися з чоловіком, але жодних романтичних почуттів ви до нього не відчуваєте, постарайтеся заздалегідь про це сказати.

Підходити надто близько

Іноді на робочій кухні чи в транспорті буває так тісно, що тримати дистанцію просто неможливо. І найчастіше це стає причиною, що чоловік починає тлумачити таку поведінку жінки як прояв з її боку інтересу. Не бійтеся відсунутись, якщо відчуваєте, що хлопець починає підходити надто близько. Просто нагадуємо, що всі ми маємо право на особистий простір.

Занадто довго посміхатися

Чоловіки люблять, коли дівчата поруч із ними виглядають щасливими. І часто усмішка співрозмовниці викликає нездоровий інтерес чи інтерпретується як знак її зацікавленості у чоловікові. Звичайно, ходити з кислою міною поруч із хлопцями — таке собі заняття. Однак у компаніях малознайомих представників протилежної статі краще уникати надто довгих візуальних контактів, бо хтось точно подумає, що посмішка викликана його присутністю.

Перебувати у його компанії

Здається, що існування у просторі, де перебувають чоловіки, може тлумачитися деякими особливими особистостями як прояв інтересу до себе коханого. Такі хлопці можуть бачити знаки навіть там, де їх близько немає. Але не впадайте у відчай! Спосіб врятуватися від уваги настирливих кавалерів є прямо сказати, що в них ви не зацікавлені… Ну чи просто ніколи не виходити з дому, але це вже крайність.

Кожен чоловік індивідуальний — і те, що один вважає виявом інтересу, інший може сприймати як звичайну ввічливість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *