Як ужитися зі складними сусідами: робочі поради

Як ужитися зі складними сусідами: робочі поради - INFBusiness

Психологія людини така, що вона тягнеться до товариства інших людей. Як правило, ми вільно вибираємо компанію для відпочинку, чого не можна сказати про сусідів. Стосунки з ними можуть зіпсуватися з багатьох причин, і часом надмірна дружелюбність може виявитися неприємнішою за відкритий конфлікт. Як же правильно поводитися із сусідами в непростих ситуаціях, інформує Ukr.Media.

Сусіди, готові бути поруч у хворобі та здоров'ї

Але частіше в хворобі. До цієї категорії входять настирливі люди, які, відчувши хорошого слухача, моментально вантажать жертву всіма своїми проблемами, симптомами хвороб і переживаннями. Якщо ви чуйна людина, то готуйтеся до постійних прохань заскочити до крамниці по хліб, позичити солі або поміряти тиск. Варто промовити кілька слів про своє життя — і вас негайно завалять непроханими порадами та непотрібними коментарями.

Дружба — це прекрасно, але таке спілкування приятельським не назвеш. Щоб уникнути цього, від самого початку постарайтеся триматися ввічливо і відсторонено. До приємних людей можна зазирнути в гості й поговорити, але якщо вам нав'язуються, то не соромтеся тримати дистанцію й обмежуватися скупим привітанням. Від розпитувань уникайте, пославшись на зайнятість, а непроханим гостям повідомляйте, що поспішаєте на роботу. Так ви поступово зведете контакт із настирливими сусідами до мінімуму, уникнувши небажаних сварок.

Сусіди-скандалісти

З погляду психології людини люди, які розпускають плітки й отримують задоволення від сварок, є звичайними емоційними вампірами. Так вони скидають напругу і розважаються, використовуючи будь-який вдалий привід для розпалювання конфлікту.

Стриматися часом непросто, проте не піддавайтеся на провокації, будьте терплячими і стриманими. Не опускайтеся до рівня скандаліста, уявіть, що його їдкі зауваження пролітають повз вас. Якщо ви не дасте сварливій особі потішитися за рахунок ваших нервів, то на вас перестануть витрачати час і вирушать на пошуки нової жертви.

Надто гучні сусіди

Якщо по сусідству живе любитель вечірок або юний піаніст, то вам не позаздриш. Гірше, коли шум створюють неадекватні люди, які зловживають алкоголем і забороненими речовинами. Лаятися марно і загрожує різноманітними капостями.

Постарайтеся перевести відносини в правове поле. Якщо на прохання не шуміти в позаурочний час не реагують — сміливо викликайте дільничного. Не соромтеся звертатися до поліції.

Обмежте спілкування з алкоголіками та наркоманами. Відхиляйте прохання дати гроші в борг, будь-яка сума тільки посилить їхню хворобу. Поступово ви навчитеся підкреслено ввічливо давати відмову.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *