Як визначити, що вашій подрузі подобається ваш чоловік?

Як визначити, що вашій подрузі подобається ваш чоловік? - INFBusiness

Надійність дружби не вселяла сумнівів, але останнім часом подруга поводиться дивно. Здається, вона мріє бачити вашого чоловіка вільним від уз шлюбу, а в ідеальній ситуації — пов'язаним ними з нею. Ми розкриваємо 5 ознак того, що ваша дружба під загрозою, інформує Ukr.Media.

Подруга завжди приймає сторону чоловіка

Раніше подруга приймала нейтральну позицію, а тепер постійно критикує вас, захищаючи вашого чоловіка? Часто це знак того, що вона відчуває до вашого чоловіка симпатію. Несвідомо подруга проявляє свої почуття через ідеалізацію його ролі у ваших стосунках. Вона починає вважати, що ви його недооцінюєте, а ваші нападки безпідставні.

Ви чуєте плітки про свій шлюб

Якщо друзі ненароком запитують, чи все нормально в стосунках з чоловіком, задумайтеся, чи даєте ви привід так думати. Якщо явних причин для їх занепокоєння немає, про ваш шлюб розпускають неприємні чутки. Кому вигідно зруйнувати ваш шлюб? Іноді відповідь ближче, ніж здається спочатку.

"Набиває собі ціну" в суспільстві Вас і чоловіка

Подруга прийшла в ефектній сукні, хоча ви покликали її на звичайну сімейну вечерю. Потім вона розповідає про свої останні досягнення на фітнесі, заняттях танцями, кулінарних майстер-класах і недільної хатха-йоги. Ймовірно, подруга щиро ділиться своїми успіхами з друзями. В іншому разі вона старанно показує, яку чудову жінку упускає ваш чоловік.

Часто кличе зустрітися вас обох або тільки його

Ви зустрічалися щотижня в кав'ярні удвох, а тепер подруга пропонує зустрічатися частіше і кликати з собою чоловіка. З'ясувавши, що у неї є спільні захоплення з вашим чоловіком, вона радісно обговорює спільний план проведення найближчого вечора. Правда, вас вже не згадує. Переконайтеся, що дружба не відійшла на другий план: можливо, подруга переслідує свої цілі, які ви абсолютно точно не поділяєте.

Просить про допомогу тільки вашого чоловіка

Ваш чоловік — майстер на всі руки, але подруга просить про допомогу тільки його і при всякому зручному випадку? Подумайте, чи не зловживає вона Вашою довірою і добротою для того, щоб залишитися з вашим чоловіком наодинці. Викликати майстра набагато простіше, а проблема була б вирішена швидше.

Зрозуміло, інші жінки можуть захоплюватися вашим чоловіком. Будьте уважні з тими з них, чиї симпатії шкодять вам і вашому шлюбу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *