Як вирахувати алкоголіка, перш ніж вийти за нього заміж

Як вирахувати алкоголіка, перш ніж вийти за нього заміж - INFBusiness

Алкоголіка не завжди легко розпізнати з першого погляду, але є кілька ознак, які допоможуть вам не помилитися, інформує Ukr.Media.

Припустимо, за вами залицяється пристойний кавалер. І начебто кандидат гідний, але вас напружує його ставлення до спиртного. І нехай він не йде в тижневі запої, все ж придивіться до нього уважніше.

Алкоголіки часто не звертають увагу на свою зовнішність і нехтують особистою гігієною. Неприємні запахи, несвіжий одяг, скуйовджене, немите волосся, неакуратна щетина можуть бути для них нормальним явищем.

Від частого вживання алкоголю тіло людини також зазнає змін. Підвищена пітливість, червонуваті очі, з судинами, що лопнули, судинні "зірочки" на шкірі, нездоровий колір обличчя можуть видати в чоловікові любителя випити. Однак подібні зовнішні прояви можуть бути ознакою проблем зі здоров'ям. Тому важливо звертати увагу на поведінку.

Пам'ятайте про те, що відсутність зовнішніх проявів алкоголізму не гарантує того, що людина здорова. Алкоголік часто буває душею компанії, він залюбки організовує дружні вечірки, посиденьки в офісі і взагалі радий будь-якому приводу випити.

Уважно слухайте, що кавалер розповідає про своє життя. Якщо в його історіях часто звучать згадки алкоголю, то, якими б кумедними вони не здавалися, це тривожний дзвіночок.

Зверніть увагу, якщо чоловік любить грубий гумор. Це може свідчити про те, що в людини вже порушені когнітивні здібності та вона не здатна тверезо оцінити свою поведінку і реакцію оточуючих.

Якщо ви буваєте в одній компанії, придивіться до того, як чоловік ставиться до спиртного. Буває неозброєним поглядом видно, що йому хочеться випити. Можливо, він готовий залишити машину у друзів і поїхати додому на таксі, аби пропустити чарочку. Алкоголікам складно зупинитися після одного келиха, вони взагалі погано контролюють кількість випитого.

Чоловіки, як правило, пишаються здатністю пити не п'яніючи. Але це знак не особливої чоловічої доблесті, а банального алкоголізму. Що більше людина п'є, то більше в неї виробляється толерантність до спиртного. Щоб настало приємне сп'яніння, їй потрібна більш висока доза.

Небезпечна ознака, якщо вранці чоловік страждає від похмілля і "лікує" його пляшкою пива або стопкою горілки. Нерідко алкоголіки відстоюють медичну "користь" спиртного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *