Як відрізнити флірт від звичайної ввічливості чоловіка: основні ознаки

Як відрізнити флірт від звичайної ввічливості чоловіка: основні ознаки - INFBusiness

Жінці далеко не завжди вдається зрозуміти, якими є наміри чоловіка. Часто буває, що приємний у всіх відносинах чоловік просто відчинив вам двері, а ви весь день думаєте про те, куди він запросить вас на побачення, при цьому чоловік про вас уже забув, оскільки це був жест ввічливості. Ми вирішили трохи допомогти жінкам та розповімо, які моменти підкажуть, що він з вами фліртує, а не просто проявляє ввічливість, інформує Ukr.Media.

Він усміхається вам і не може зупинитися

Звичайно, посмішку теж можна віднести до проявів ввічливості, проте зачекайте. Якщо ви спілкуєтесь з чоловіком і він усміхається вам навіть тоді, коли ви не дивитеся на нього, це явний сигнал — до вас небайдужі. Найчастіше так поводяться чоловіки, які тільки з вами познайомилися та захоплені вами. Їм важко втриматись.

Він постійно дивиться на вас під час розмови

Захоплений вами чоловік намагається зловити кожне ваше слово, а також не прогавить моменту розглянути вас. Крім того, що він запам'ятовує, що ви кажете, він встигає побачити все, що йому цікаво. Якщо ви ненароком відвернетеся або вдасте, що не помічаєте його, ви можете відзначити, що він починає дивитися на вас буквально в упор. Це вже не можна назвати звичайною ввічливістю.

Він до вас торкається

Чоловік, який хоче просто проявити свою джентльменську натуру, не намагатиметься до вас торкнутися і тим більше затримувати руки на відкритих частинах тіла. А ось зацікавлений чоловік чіпатиме вас, де тільки дотягнеться. Зрозуміло, він робитиме це максимально акуратно, щоб не налякати. Часто чоловік поправляє ваше волосся або вдає, що прибирає щось з вашого одягу.

Він робить вам компліменти

Коли компліментів більше одного-двох за одну розмову є привід запідозрити чоловіка в інтересі до вас. Чоловіки не завжди вміють робити доречні компліменти, тому не варто бути надто суворими до сильної статі. Тим не менш, навіть найнезручніший комплімент говорить про його інтерес у ваш бік. Зверніть увагу на цей момент.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *