“Як ваше мовчання змушує чоловіка нудьгувати”: Хитрощі які допомагають жінкам завоювати серце чоловіка

"Як ваше мовчання змушує чоловіка нудьгувати": Хитрощі які допомагають жінкам завоювати серце чоловіка - INFBusiness

Якщо жінка подобається чоловікові, він нею дорожить, то раптове її зникнення з життя не проходить непоміченим. Мовчання — це спосіб маніпулювання іншою людиною, і не варто перегинати палицю. Інакше ви можете отримати протилежний результат, тобто чоловік образиться і сам піде в тотальний ігнор. Тому не рекомендуємо часто вдавати, що ви зайняті чимось дуже важливим, намагаючись змусити чоловіка щось відчути або зробити. Тиша з вашого боку допоможе чоловікові розібратися в собі та зрозуміти наскільки ви йому дорогі. І чи варто витрачати на цього чоловіка свій дорогоцінний час, інформує Ukr.Media.

Отже, жіночі хитрощі, які змусять чоловіка нудьгувати за вами:

Припиніть будь-які контакти

Просто на якийсь час припиніть з чоловіком різноманітні контакти. Не дзвоніть, не пишіть, не коментуєте його пости.

Звичайно, дуже складно навіть день протриматися без спілкування з коханою людиною, адже нам так необхідно відчувати його поряд із собою та ділитися своїми новинами, шукаючи його схвалення та похвали. Але ж і чоловік має відчути те саме. Адже інакше чоловік ніколи не почне нудьгувати за вами, якщо ви постійно та цілодобово будете в зоні його доступу.

Щоб чоловік усвідомив, як вас йому не вистачає, необхідно обмежити з ним різноманітні контакти.

Щоб вам було легше впоратися зі спокусою зателефонувати чи написати коханому, знайдіть собі справу, яка потребує повної концентрації вашої уваги.

Проігнорувавши кілька разів дзвінки, чоловік одразу почне думати про вас і нудьгувати. Ось чому перше правило використання сили тиші полягає у тому, щоб припинити будь-які контакти з чоловіком!

Не відповідайте відразу на його дзвінки та повідомлення

Ніколи не відповідайте чоловікові одразу. Зачекайте деякий час і дайте відповідь. Або дочекайтеся повторного дзвінка. Завжди можна сказати, що ви не могли відповісти, оскільки були зайняті.

Якщо чоловікові відповідати відразу на його дзвінки та повідомлення, то у нього може скластися враження, що ви завжди вільні і завжди готові. Тим самим ви покажете себе доступною і нічим не зайнятою особою.

Не відповідаючи чоловікові відразу, ви дасте йому час скучити за вами і задуматися, як йому вас не вистачає. Він буде чекати на вашу відповідь, постійно перевіряючи телефон і при цьому думати про вас.

Чоловіки за своєю природою хижаки, а ви для нього видобуток. Повірте, хижак ніколи не залишить свою здобич. Він її чатуватиме і чекатиме. Витримайте паузу, це заведе ще більше.

Повідомлення повинні бути рівномірними

Запам'ятайте головне правило листування з чоловіками. Якщо чоловік вам написав два слова, не пишіть йому у відповідь поему у віршах. Дайте відповідь йому так само односкладно. Дотримуйтесь цього правила до кінця діалогу. Не закидайте його нескінченними питаннями.

Одне повідомлення — одне питання. Дочекайтеся відповіді. Якщо він написав повідомлення більше, ніж з однієї пропозиції, дайте відповідь йому так само розгорнуто. І так далі.

Якщо чоловік не любить голосові або йому незручно читати їх в офісі на роботі, не посилайте йому їх. Не захоплюйтеся надмірно смайликами, гіфками, відео. Не всі їх люблять та розуміють.

І не забувайте, що відповідати одразу не варто, витримайте паузу. Це змусить чоловіка переживати та думати про вас.

Закінчуйте листування першою. Не доводьте до того моменту, коли чоловікові набридне вам вже відповідати. Краще вчасно зупинитися і залишити після себе флер загадковості, ніж здатися перед чоловіком занудою.

Закінчуйте розмову першою

Так само й із телефонними розмовами. Коли ви вже витримали потрібну паузу, він вам передзвонив, то варто йому відповісти.

Якщо відчуваєте, що розмова заходить у глухий кут або, що чоловік починає втомлюватися від розмови, припиняйте розмову першою. Тим самим ви покажете чоловікові, що не проти з ним поговорити, але зараз у вас багато справ і вам ніколи.

Ваша мета — змусити чоловіка зателефонувати ще раз, щоб продовжити розмову. А поки він чекає відповідного моменту, щоб передзвонити, він думатиме про вас і нудьгуватиме.

Будьте загадковою

Якщо ви тільки недавно познайомилися з чоловіком і хочете, щоб він нудьгував за вами, не розповідайте про своє життя все за один раз. Не варто на першому побаченні або за телефонної розмови викладати всі цікаві факти свого життя.

Варто дотримуватись правил: один цікавий факт — одна зустріч. Ще краще буде, якщо цей факт буде доречним.

Наприклад, чоловік запросив вас на концерт класичної музики, а ви йому в антракті кажете, що любите грати на фортепіано, і у вас за плечима музичний коледж та участь у музичному гурті. Або ви йдете на вечір фламенко, і там кажете, що навчалися цього пристрасного танцю у найпопулярнішого танцюриста в Іспанії, коли там стажувалися та жили. Або він запросив вас покататися на конях, а ви йому кажете, що ви к.м.с. з кінного спорту.

Всі ці відкриття щоразу будуть дивувати і захоплювати чоловіка. Якщо ви відразу все на нього вивалите, він від великої кількості інформації може злякатися того, що вас не вартий. А інформація, що видається частинами, навпаки, тільки заводитиме чоловіка і змушуватиме думати, і нудьгувати.

Використовуйте духи, які він любить

Так зване якоріння. Приємні запахи, улюблена музика чи фільми завжди залишають у пам'яті слід. А значить, як тільки чоловік вловить десь знайомий запах або почує ту саму мелодію, його мозок відразу згадає саме вас. І чоловік почне згадувати та нудьгувати.

Будьте веселою

Ніхто не любить зануд. Будьте веселою. Після побачення чоловік має згадувати не ваше невдоволення чимось, а ваш щирий сміх над його жартами.

Будьте на одній хвилі зі своїм чоловіком. Якщо він хоче подуріти, не включайте училку. Дурніть разом. Ну, а якщо, навпаки, чоловік налаштований на серйозний лад, не поводьтеся як клоун. Ловіть настрій партнера, щоб бути з ним на одній хвилі.

Чоловік це оцінить і з теплом згадуватиме вашу зустріч. і з нетерпінням чекати нового побачення.

Обов'язково увімкніть режим тиші у соцмережах

Щоб змусити чоловіка нудьгувати, повністю припиніть постити фото свого життя у соціальних мережах. Навіть не заходьте до них. Повністю зникніть, хоча б на якийсь час.

Дайте зрозуміти чоловікові, що ви не маєте стільки вільного часу, щоб витрачати його на соціальні мережі. Адже чоловік може задовольняти свій інтерес, спостерігаючи за вашим життям у мережі.

Не даючи жодної інформації, він почне задумуватись з ким ви і де проводите свій час. А якщо все своє життя виставляти напоказ, чоловік цілком буде задоволений побаченим і думок про те, щоб вам зателефонувати у нього не виникне. А перебуваючи в інформаційному вакуумі, у нього залишиться лише єдиний спосіб дізнатися про вас, це зв'язатися з вами особисто.

Залиште пам'ять про себе

Річ, як би ненароком залишена в будинку або в автомобілі чоловіка, і знайдена ним, допоможе йому поринути у спогади про вашу зустріч.

Це можуть бути тюбик помади, гумка для волосся або сережка. Як тільки він знайде вашу річ, він почне думати про вас, нудьгувати та розуміти, як йому вас не вистачає.

Нехай він заслужить ваше кохання

Чоловікам більше подобається завойовувати жінок, ніж отримувати її готовою на блюдечку з блакитною облямівкою.

Коли чоловікові доводиться докладати зусиль із завоювання серця жінки, він починає цінувати і дорожити цими відносинами, боячись їх втратити.

А те, що саме прийшло до рук, йде, не залишає жодного сліду в його серці.

Дайте чоловікові зрозуміти, що ваше кохання необхідно заслужити, і його перемога буде тим ціннішим, чим більше доведеться попрацювати для її досягнення. Не віддавайте своє серце надто легко, не здавайтеся без бою. І тоді ви станете ще бажанішою.

Поважайте особисті межі вашого чоловіка

Не прив'язуйте чоловіка до себе. Залишіть йому час та свободу на своїх друзів, рідних, хобі.

Не варто проводити з чоловіком весь свій час. Навпаки, знайдіть час для себе і відпочиньте один від одного.

Головне у відносинах — довіра. Довіряйте своєму чоловікові, і він, перебуваючи на відстані від вас, у колі своїх друзів, думатиме про вас і нудьгуватиме. Це піде на користь вам обом.

Дайте йому свободу і він захоче все більше часу проводити з вами.

Допоможіть хлопцеві зрозуміти, як йому не вистачає вас

Якщо чоловік з якоїсь причини вас ігнорує, не варто намотувати соплі на кулак. Розважайтеся, покажіть йому, як у вас все чудово. Як то кажуть, не хлібом єдиним жива людина.

Сходіть на вечірку, і розмістіть фото, де ви весела та щаслива відриваєтесь у колі друзів.

Ви не повинні сидіти вдома і чекати, коли чоловік звільниться і знайде час на вас.

Бачачи, що у вас і без нього все гаразд, він почне нудьгувати і перегляне до вас своє ставлення.

Змініть своє життя і станьте найкращою версією себе

Жінки часто роблять помилку, фокусуючи всю свою увагу на чоловікові, зовсім забуваючи про свої потреби. Ніколи не ставте чоловіка на перше місце. Навчіться любити себе в першу чергу. Ваша впевненість у собі обов'язково передасться і чоловікові.

Змініть уклад та спосіб життя. Навчіться радіти будь-якій дрібниці, і насолоджуватися життям. Не зациклюйтесь на проблемах, будьте легкою та незалежною.

Якщо щось і здатне привернути увагу чоловіка, то це те, що ви стали найкращою версією себе. Таких жінок пам'ятають, за ними нудьгують і чекають на зустріч.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *