Як стати жінкою, без якої чоловік просто не уявлятиме себе

Як стати жінкою, без якої чоловік просто не уявлятиме себе - INFBusiness

Минули ті дні, коли шлях до серця чоловіка лежав через його шлунок. Чоловіки — теж складні створіння і дуже вибагливі в тому, з якою жінкою пов'язувати своє життя. Але і бути гарною дівчиною для нього — теж не з області фантастики. Отже, намотуйте на вус, інформує Ukr.Media.

Будьте самодостатніми

Яким би щедрим і забезпеченим не був ваш чоловік, він почне думати, що ви лише користуєтеся ним, якщо він завжди за все сплачує. Фінансова незалежність — це дуже приваблива якість. Навіть якщо він сам радий і хоче платити за все, іноді потрібно показувати, що ви не проти й самі витратитися.

Потіште його самооцінку

Чоловіки теж хочуть купатися в увазі та знати, що їх цінують. Робіть йому компліменти. Дайте йому зрозуміти, що ви помічаєте його і все те, що він для вас робить. Це серйозно підвищить його самооцінку.

Будьте відкритими до нового досвіду

Ви можете бути інтровертами, але іноді все-таки потрібно перемикатися і пробувати щось нове. Чим більше всього ви будете пробувати разом, тим ближчими станете. Все, що відбувається вперше, запам'ятовується на все життя.

Будьте впевнені у собі

Це дуже приваблива риса. Чоловікам подобаються жінки, які знають собі ціну, у яких є своя думка, які не підлаштовуються під інших, лише б їм сподобатися (і навіть під чоловіка). Зберігайте індивідуальність.

Підтримуйте його

Кожен прагне знати, що у нього за спиною є той, хто його підтримує. Щоб стати жінкою, без якої він не зможе жити, кохайте його, співчувайте йому, підтримуйте, але будьте готові висловити чесну думку щодо його питання.

Не забувайте про своє життя поза відносинами

Останнє, чого чоловік хоче від жінки — це щоб її щастя залежало від нього. Це занадто великий тиск. Чоловік захоче більше бути поруч із вами, якщо він знає, що ви й так задоволені життям і не потребуєте його постійної уваги. Якщо ви з тих жінок, які забувають усіх друзів і усі свої захоплення, коли починають із кимось зустрічатися, вам потрібно припинити так поводитись.

Вмійте спілкуватися

Серйозно, якщо чоловік може вам відкритися і довіритися, він захоче, щоб ви завжди були поруч. Розмовляйте з ним про все і слухайте те, що він вам розповідає. Так він відчує, що може розслабитися і бути з вами собою.

Будьте собою!

І ви теж будьте собою. Якщо ви не щасливі та не любите себе, коли самотні, то нічого не зміниться й у стосунках. Коли чоловік розуміє, що ви у його житті — це подарунок, а не тягар, він буде вас цінувати. Він двічі подумає, перш ніж зробити те, що може зіпсувати ваші стосунки, бо знає, що ви легко можете піти.

Цікавтеся його захопленнями

Люди дуже полюбляють говорити про те, що їх цікавить. Навіть якщо вам це не цікаво, поговоріть з ним про це, хто знає, може він вас і не зацікавить, але напевно почне цінувати вас більше.

Будьте сексуально відкритими

Ви точно не повинні робити те, що вам не подобається, але в цілому будьте відкритими до експериментів і чогось нового.

Стежте за собою

Ви не повинні завжди виглядати на всі 100 %, просто стежте за собою, своїм здоров'ям, харчуванням, фігурою (плюс-мінус). Ви повинні подобатися собі та тоді будете подобатися чоловікові.

Вимагайте, щоб він все це робив для вас

Відносини — це двосторонній рух, і ви ніколи не повинні лізти геть зі шкіри заради того, хто й пальцем не поворухне заради вас. Ви заслуговуєте на людину, яка докладає такі ж зусилля, як і ви.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *