Як сказати другій половинці неприємну новину про розлучення, щоб не заподіяти болю

Як сказати другій половинці неприємну новину про розлучення, щоб не заподіяти болю - INFBusiness

На початку року подається найбільше заяв про розірвання шлюбу, і не випадково. Це зрозуміло: люди починають рік з наміром змінити життя або просто чекають кінця свят, щоб повідомити другій половинці неприємну новину, інформує Ukr.Media.

Як повідомити чоловікові або дружині про ваше бажання розлучитися і не викликати скандал?

1. Ви впевнені у своєму рішенні? Не використовуйте розлучення як загрозу або ультиматум. Не починайте розмову, якщо сумніваєтеся.

2. Не ховайте голову в пісок. Якщо партнер ні про що не здогадувався, він неодмінно розлютиться. Так часто відбувається в сім'ях, де подружжя уникає конфліктів і приховує свої емоції, а потім оголошують про розлучення, і в результаті новина звучить як грім серед ясного неба. Розкривайте свої наміри поступово. Розкажіть, що відчуваєте себе нещасними, а ваш шлюб потрібно рятувати. Будьте готові працювати над труднощами, перш ніж вони переростуть у кризу. Проблеми у шлюбі не зникають самі по собі, і ви не зможете вічно замітати їх під килим.

3. Не повідомляйте про розлучення, поки не переконаєтеся, що випробували всі способи врятувати шлюб. Ви обговорювали проблему, намагалися знайти рішення, пропонували піти до психолога?

4. Запитайте себе: "чи може мій чоловік щось зробити, щоб зберегти шлюб?" Якщо відповідь "так", ще не пізно запропонувати йому змінитися.

5. Не збирайте образи. Якщо ви твердо вирішили зберегти шлюб, робіть все можливе, щоб налагодити відносини. Але якщо сварка п'ять років тому стала «останньою краплею», не дозволяйте гніву отруїти ваше життя.

6. Чи варто залишатися у шлюбі заради дітей? Якщо в будинку постійні скандали, діти зітхнуть з полегшенням, почувши про розлучення батьків. Якщо чоловік жорстоко поводиться з дітьми, ви повинні зробити все, щоб захистити їх. Але іноді збереження шлюбу заради дітей є розумним рішенням. Ви згодні жити разом, попри відсутність любові і романтики? Ви можете залишатися друзями, виховуючи дітей? Якщо готові зберегти шлюб на цих умовах, це альтернатива розлученню.

Не питайте дитину: «як ти думаєш, мені розлучитися з татом?» У будь-якому випадку це ваше рішення. Просити поради у дітей — значить перекладати на них відповідальність, яку вони не повинні нести.

7. Не обговорюйте розлучення в поспіху, наприклад, не приголомшуйте чоловіка цією новиною, коли він збирається у відрядження. Не оголошуйте про своє рішення напередодні сімейних свят або ввечері після важкого дня. Оптимальний час — суботній ранок, коли ви обоє вдома, і є можливість відправити дітей до дідуся з бабусею.

8. Плануйте розмову. Слова, які ви скажете в гніві, можуть бути використані проти вас. Підготуйте відповіді на неминучі питання. Наприклад, ви можете сказати: "я довго була нещасна. Ми обоє намагалися врятувати шлюб, і я не знала, як бути далі. Тепер я зрозуміла, що хочу розлучитися".

9. Не згадуйте старі образи. Не перераховуйте все, що ваш чоловік робив неправильно, не звинувачуйте його, не кажіть в презирливому тоні. Навіть якщо ви вважаєте, що у всьому винен ваш партнер, краще сказати: «я знаю, ми обоє зробили помилки і, на жаль, не змогли їх виправити».

10. Поважайте один одного. Скажіть: "Я хочу розійтися мирно, щоб ми не заподіяли один одному ще більше образ і болю".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *