Як розкусити фальшивих подруг, які таємно вас ненавидять

Як розкусити фальшивих подруг, які таємно вас ненавидять - INFBusiness

Від таких подруг краще триматися подалі!

Людина – істота соціальна. Кожен з нас потребує друга, якому можна довіритися. Однак, далеко не завжди ми вибираємо собі друзів правильно. Деякі з них настільки добре маскуються під наших доброзичливців, а в підсумку наносять удар у спину. Тому до свого кола спілкування необхідно бути вкрай уважними, інформує Ukr.Media.

Розпізнати псевдодрузів-подружок не так вже й просто. Ось, на що слід звернути увагу. Женіть таких в шию

Наслідують вас

Це дуже часто зустрічається серед прекрасного населення планети. Заздрісник буде спеціально копіювати поведінку об'єкта своєї ненависті. Звичайно ж, це досить просто, проте таки подружки часто виношують план прибрати вас з дороги і зайняти ваше місце.

Випитують подробиці успіху

Звичайно ж, справжні друзі і подруги завжди підтримають нас у важкий час і щиро порадіють нашим успіхам. Але якщо вас починають випитувати всеі дрібниці, не соромлячись виглядати невихованим, то це повинно вас насторожити.

Так люди які хочуть скористатися вашими досягненнями, або знайти докази того, що ви не заслуговуєте (як вони вважають) свого щастя.

Знецінюють ваші досягнення

Є такі товариші, які просто обожнюють підкреслювати негативні сторони всіх ваших успіхів. Подружка схудла? Зате тепер хворобливий вигляд! Підвищили на посаді? Чисто пощастило, але це не на довго.

Звичайно ж, від таких подруг нічого доброго не чекайте

Конкурують з вами

Друзі завжди намагаються триматися разом і допомагають один одному. Вони шукають способи домовитися в спірних питаннях. А ось недоброзичливці будуть чекати моменту, щоб обскакати вас. Такі люди невпинно будуть конкурувати з вами за перше місце.

Психологи називають кілька ознак нещирих друзів:

  • Бурхливий вираз своєї любові до тебе, з гучним сміхом, обіймами і зайвими лестощами.
  • Спроби переключити на себе увагу компанії в твій "зоряний час" (наприклад, в день народження).
  • Часті порівняння свого життя з твоїм.
  • Постійний дух суперництва, спроби купити плаття краще, зробити макіяж красивіше і т.д.

Якщо в твоєї подруги присутні такі ознаки, придивися до неї уважніше. Можливо твоє життя стане трохи приємніше, коли ти обмежиш спілкування з такою людиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *