Хобі, які змусять мозок працювати активніше

Хобі, які змусять мозок працювати активніше - INFBusiness

Наявність хобі для мешканця великого міста — велика розкіш, враховуючи скільки часу йде на роботу та побутові проблеми. Проте знайти заняття, яке не тільки відверне від проблем, а й допоможе підтримувати розумову діяльність у тонусі, не так уже й складно. Ми зібрали топ захоплень, які варто спробувати кожному, інформує Ukr.Media.

Гра на музичних інструментах

Чим раніше людина освоює музичний інструмент, тим краще починає працювати її вербальна пам'ять. Ефект зберігається протягом усього життя. Під час гри на будь-якому інструменті задіяні всі органи чуття, тим самим мозок працює в кілька разів активніше і поступово звикає до такого ритму. До речі, людина з музичними захопленнями може у кілька разів швидше освоїти іноземну мову і загалом генерує вирішення багатьох проблем набагато краще. Не думайте, що у дорослому віці немає місця такому захопленню — головне, почати і не кинути на половині шляху.

Іноземні мови

Ідеальний спосіб провести час з користю — вивчити нову іноземну мову. Вчені дійшли висновку, що кожна нова мова, яку ми вивчаємо в процесі життя, формує в нас нову мовну особистість, що змушує мозок круто перемикатися. Крім цього, ми покращуємо просторове мислення, швидше рахуємо і запам'ятовуємо складні схеми, якщо активно залучені до вивчення іноземної мови. Не відштовхуйтеся від вигоди, яку ви отримаєте після освоєння нової мови, щоб добре знати іноземну мову, вона обов'язково повинна вам подобатися.

Особистий щоденник

Здається, що це просто марне проведення часу, але вчені з вами не погодяться. Насправді кілька годин, проведені з кульковою ручкою в руці, допомагають поступово підвищити загальний рівень інтелекту. Це особливо ефективний спосіб, якщо ви велику частину часу проводите за комп'ютером. Купуйте красивий записник або блокнот, класну ручку і записуйте все, що не можете розповісти навіть друзям. Поступово ця звичка стане корисною залежністю, а ваш мозок буде у постійному, але не в напруженому тонусі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *