Фрази, які допоможуть обчислити безвідповідального чоловіка

Фрази, які допоможуть обчислити безвідповідального чоловіка - INFBusiness

Образ справжнього чоловіка в кіно часто представляють як брутального, сильного і здатного рятувати світ, а при цьому заробляти мільйони. Але в реальному житті не все так ідеально. Чоловіки — звичайні люди, іноді вони втомлюються, перебувають не в найкращому настрої і можуть навіть захворіти. Але незважаючи на це, одна з найбільш значущих якостей кожного чоловіка — його відповідальність. А що, якщо поруч із вами перебуває безвідповідальний чоловік? Його можна визначити за кількома фразами, інформує Ukr.Media.

Іноді можна помітити, що ваш обранець періодично використовує такі фрази на своє виправдання:

 • "Я не винен". Ця фраза дозволяє зняти з себе всю відповідальність за те, що відбувається.
 • "Я не знав цього". Так чоловік удає, ніби не розумів, які будуть наслідки.
 • "У мене немає часу". Це акцентує увагу на тому, що ваш чоловік занадто зайнятий, щоб займатися вашими справами, які він вважає незначними.
 • "Уже пізно це робити". Це виправдання його бездіяльності або небажання щось змінювати і поспішати.
 • Звісно, якщо чоловік кілька разів вимовив одну з цих фраз, немає потреби лякатися. Однак, якщо він постійно знаходить виправдання для кожного вашого прохання, то варто замислитися, чи варто вам йти на компроміс у стосунках із такою людиною.

  Важливо також звертати увагу на маніпуляції партнера у стосунках. В іншому разі, стосунки з безвідповідальним чоловіком можуть викликати багато негативних емоцій і сварок. Дотримуючись своїх переконань, необхідно все-таки пам'ятати, що ідеального образу чоловіка просто не існує. Головне — щоб вам було комфортно разом із ним.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *