Фото в соцмережах, які явно вказують на відсутність щастя у коханні

Фото в соцмережах, які явно вказують на відсутність щастя у коханні - INFBusiness

Аватарки і фотографії в соціальних мережах можуть дуже багато розповісти про людину, а також про відносини двох людей. Психологи розповіли, які типи фотографій вказують на проблеми і відсутність щастя у коханні, інформує Ukr.Media.

Красиві постановочні та студійні фото

У жінки і/або чоловіка на сторінці в соціальних мережах промайнуло десь одне таке фото, то нічого страшного в цьому точно немає. Якщо ж на сторінці тільки такі фотографії, то це вже привід задуматися про проблему. Велика кількість красивих фотографій з професійних фотосесій — це показник того, що в парі немає благополуччя, але обидві людини або хтось один намагається це приховати від самого себе. Змусивши себе і оточуючих вірити, що все нормально.

Фотографії з подарунками

Це дуже люблять жінки. Вони фотографуються з букетами троянд, з дорогими подарунками, щоб продемонструвати всьому світу свою значущість для чоловіка. Робиться це з метою викликати заздрість інших людей. Тут важливо звернути увагу, чи є фотографії з коханим чоловіком. Якщо є тільки фото з подарунками, то це абсолютно точно вказує на фінансову складову відносин і відсутність любові.

Величезна кількість фотографій разом

Якщо всі історії і всі фото немов кричать "подивіться — це моя друга половинка", то це явна проблема. Тут важливо звертати увагу і на те, які це фотографії. Якщо вони всі просякнуті романтикою і пристрастю, то абсолютно точно в стосунках такої пари є проблеми. Такою поведінкою партнер намагається як би отримати схвалення від оточуючих. Він стежить за лайками і захопленими коментарями в стилі «яка класна пара».

Повна відсутність фотографій з партнером

Якщо на фотографії є лише одна людина і немає жодної фотографії з другою половинкою, це може бути тривожним знаком того, що вони соромляться стосунків або не цінують їх. Дуже погано, коли є фото з колишнім партнером, але немає жодного знімка з новою людиною. Це дуже нездорова ситуація.

Багато «гарячих» селфі

Якщо людина перебуває у відносинах, але дозволяє собі викладати досить відверті фото та історії, це не є нормою. Швидше за все, підсвідомо така людина знаходиться в пошуках когось більш підходящого. Виняток становлять акаунти з великим числом підписників з «напівголими» фотографіями для рекламних цілей.

Фотографії дітей

Цим грішать багато жінок. Після народження дитини у них в соціальних мережах тільки фотографії дитини. Це вказує явним чином на те, що вся увага зосереджена саме на дитині, а чоловік відійшов на другий план. Само собою, у відносинах такого бути не повинно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *