Фільми, які полегшать пережити розставання

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Тим, хто щойно пройшов розставання, складно сприймати щасливі романтичні комедії та фільми про «вічне кохання». Але все ж є саме те кіно, яке допоможе впоратися з емоціями та покаже, що життя прекрасне, навіть якщо «Щоденник Бріджит Джонс» і «Відпустка за обміном» не працюють. Представляємо 12 фільмів, які здатні відвернути від сумних думок і змусити повірити в те, що все на краще, інформує Ukr.Media.

В активному пошуку (2016)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Еліс вирішує тимчасово розлучитися зі своїм хлопцем, щоб зрозуміти, яке це бути однією, можливо, домогтися чого-небудь цікавого, спробувати здійснити свої мрії, на які у неї немає часу, поки вона у стосунках. Дівчина їде в Нью-Йорк і влаштовується працювати в юридичну фірму. А далі починається найцікавіше. Аліса зустрічає нових людей і потрапляє в різні ситуації, які допоможуть їй відповісти на питання «Як бути однією?» і знайти себе. Добра комедія з труднощами розставання і пошуками сенсів точно поліпшить настрій і допоможе зрозуміти, що всі ми проходимо схожі етапи в житті.

Хоч раз в житті (2013)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Випадкова зустріч невизнаної талановитої виконавиці та втрачаючого хватку музичного продюсера дає шанс спробувати удачу в музичному бізнесі, працюючи в тандемі. Попри відсутність бюджету для розкрутки свого проекту, вони разом йдуть на божевільні вчинки, щоб отримати визнання публіки. Але не тільки це є основною метою. Забути про складне розставання з партнером по сцені, а нині відомим музикантом, повірити божевільним ідеям продюсера, змусити відкритися людям знову — шлях, який повинна пройти головна героїня. Адже так важливо просто дозволити собі займатися тим, до чого лежить душа. Хоч раз в житті…Фільм допоможе зрозуміти, що навіть розбите серце не зможе зупинити шлях до цієї мрії.

Давай, до побачення! (Lola Versus, 2012)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Немає нічого трагічніше, ніж розставання перед весіллям. Наречений кидає Лолу, коли до свята залишається всього три тижні. Так зійшлися зірки, і навіть сам Сатурн вимагає переродження особистості (як стверджує дівчина). Лолі 29 років, а вона досі не змогла розібратися в собі. Відомо, що для любові оточуючих потрібно полюбити себе. Але як це зробити, коли коханий іде прямо з-під вінця? Світ Лоли похитнувся, але пережити особисту кризу необхідно. Героїня знаходить свій власний шлях, і напередодні тридцятиріччя знаходить внутрішню гармонію.

Любить / Не любить (2011)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Фільм про складність вибору і важливі рішення, який допоможе подивитися на стосунки та на розлучення під іншим кутом. Марго в робочій поїздці випадково знайомиться з Деніелем — за іронією долі та у зворотному рейсі героям випадають місця поруч, а по приїзду з'ясовується ще одна цікава деталь — Марго і Деніел живуть в сусідніх будинках. Привабливий молодий чоловік одразу ж справляє гарне враження на дівчину, але ось невдача — Марго давно щаслива в шлюбі з чудовим хлопцем Лу, який шалено любить дружину. Так сусідство стає випробуванням для всіх, і особливо для шлюбу Марго — адже забороняючи собі думати про Деніеля, її інтерес до нього з кожним днем лише посилюється.

Їж, молись, кохай (2010)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Фільм, який став «канонічним» про те, як знайти себе «справжню» і пережити складне розставання. Якщо ви ще не встигли подивитися цю чудову стрічку — то скоріше варто це зробити, адже вона — як ліки для розбитого жіночого серця. Головна героїня — журналістка Елізабет багато років живе в щасливому шлюбі, і здавалося б, у неї є все — турботливий чоловік, друзі, будинок, відмінна робота. Але, прокинувшись одного разу вночі та проплакавши до ранку, героїня усвідомлює, що насправді нещасна. З цього починається її шлях до гармонії та справжньої любові.

Елізабет подає на розлучення і їде в подорож по світу, в надії знайти себе і знайти душевну рівновагу. Так, після складного розставання героїня відправляється в Італію, щоб їсти та насолоджуватися свободою і життям. Потім їде в Індію, щоб молитися, медитувати та шукати себе. Але справжні відкриття чекають Елізабет в Індонезії. Чим закінчаться ці пригоди, і чи вдасться героїні знайти гармонію?

Будь моїм хлопцем на п'ять хвилин (2008)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Улюблений молоддю фільм кінця нульових — про любов, розставання, тусовки і раптові ситуації. Нік — старшокласник з Хобокена, якого раптово кидає його дівчина Тріс. Нік всіляко намагається повернути кохану, і навіть пише для неї пісні, але нічого не допомагає. Одного разу ввечері в нічному клубі знайома Тріс на ім'я Нора, щоб довести подрузі, що в неї є хлопець, підходить до першого ліпшого хлопця і цілує його, просячи прикинутися її бойфрендом. За випадковістю цим хлопцем виявляється Нік. Так починається довга спільна ніч Ніка і Нори, яку вони витратять на пошуки невловимої музичної групи, а також п'яної подруги на ім'я Керолайн, яка пропала незрозуміло де. За цю ніч вони також дізнаються дуже багато один про одного і про себе. І, можливо, Нік зрозуміє, що розставання з Тріс було на благо?

Проблиски надії (1998)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Фільм про те, що все в житті на краще, навіть якщо спочатку здається, що все, що відбувається з вами — це справжній кошмар! Так відбувається, що красуня Берді повертається в рідне містечко після жахливого скандалу: чоловік зрадив їй з її кращою подругою Конні, а та ж поділилася інформацією про їх роман в ефірі популярного ток-шоу на всю країну.

Тепер всі знають, що ідеальне життя Берді сильно відрізняється від казки. Дівчина намагається забути про негаразди і почати все з початку для себе і своєї дочки Берніс, але героїні постійно доводиться стикатися зі старими друзями та знайомими із середньої школи, які не упускають жодної можливості обговорити її особисте життя. У відчаї вона звертається до старого друга Джастіна, який з радістю погоджується допомогти, адже він вже багато років закоханий у неї. Чи знайдеться у новому і щасливому житті Берді місце для Джастіна?

Звичка розлучатися (2013)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Фільм розповідає про героїню, яка раз за разом зазнає невдачі в особистому житті, але не здається і продовжує шукати своє щастя. Всі стосунки, які у Єви були, по тій або іншій причині закінчувалися. Вона болісно шукає відповідь на головне питання, чому ніяк не виходить влаштувати особисте життя? Зрештою, Єва вирішується на відчайдушний крок! Вона звертається до всіх своїх колишніх і стави це питання їм. Чи зможе Єва в підсумку отримати довгоочікувані відповіді від своїх шістьох колишніх коханих і чи вдасться їй все-таки відшукати на цій планеті справжню любов? Відмінний фільм для тих, хто опустив руки після чергового розлучення і думає, як же бути далі. У героїні фільму точно варто повчитися оптимізму!

Заміж на 2 дні (2012)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Історія, яка поліпшить настрій навіть після найважчого розставання і змусить повірити в любов! Красуня Ізабель багато років зустрічається з успішним дантистом і за сумісництвом своїм партнером по бізнесу. Вона мріє вийти за нього заміж, але, коли її коханий робить їй пропозицію, замість радості героїню охоплює страх! Ізабель вірить, що на всіх жінках в її родині лежить прокляття — їх перший шлюб завжди закінчується розлученням. Героїня вирішує взяти долю у свої руки та знайти будь-якого незнайомця, щоб зачарувати його, вийти заміж і після анулювати шлюб. Тільки так вона зможе жити довго і щасливо зі своїм коханим.

Але раптово тим самим першим зустрічним виявляється незграбний і непоказний укладач туристичних путівників Жан-Ів, з яким Ізабель відправляється в захоплюючу подорож по світу з однією єдиною метою — скоріше вийти заміж, щоб розлучитися і повернутися додому. Героїв фільму чекають не тільки різні країни, континенти і міста, але і цілий спектр почуттів, емоцій, який покаже, де справжня любов, а де лише ілюзія.

Любов без пересадок (2013)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

В успішного адвоката Антуана ніколи не було проблем з дівчатами. У його житті їх було так багато, що зовсім не дивно, що одного разу він сів у літак поряд з однією зі своїх колишніх. Рейс з Нью-Йорка в Париж триває сім годин і робити вигляд, що вони не знайомі сенсу немає. У підсумку Антуан і юна художниця Джулі починають згадувати своє спільне минуле, яке було наповнене не тільки скандалами та образами, але і щасливими моментами. Фільм показує, що у стосунків завжди є не лише негативна сторона, але і позитивна, і іноді, зустрітися та обговорити, що «збиралося» роками важливо для обох.

Щастя бути однією (2016)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Головна героїня фільму — дама бальзаківського віку Флавія. За своє життя вона вже двічі невдало виходила заміж, а зараз у неї закінчилися довгі та безнадійні стосунки з одруженим чоловіком. До всього іншого, Флавія страждає від страшної невпевненості в собі, що заважає їй вибудовувати здорові відносини з оточуючими. Здавалося б, ситуація абсолютно безвихідна. Але героїня приймає рішення змінити своє життя і позбутися від низької самооцінки — так доля зводить її з мудрим психотерапевтом, доктор Грюневальдом. Абсолютно несподівані ситуації та нові відкриття чекають Флавію на цьому нелегкому шляху до щастя.

Книжковий клуб (2018)

Фільми, які полегшать пережити розставання - INFBusiness

Хто сказав, що зустріти свою любов можна тільки в юності? Все зовсім не так! Життя може заграти новими фарбами навіть в 60, головне бути відкритою до нового і вірити, що все можливо. Саме так живуть і головні героїні — 4 давні подруги, які пройшли шлюби, розлучення, народження дітей разом, зберігши дружбу крізь час.

Крім теплих дружніх відносин, героїнь пов'язує і їх загальний книжковий клуб, в якому витончені і шановні пані обговорюють класичну літературу. Проте одного разу вони дізнаються про успіх еротичного роману «П'ятдесят відтінків сірого». Вирішивши прочитати його, в їх життях наступають революційні зміни, книга стає для них справжнім одкровенням і керівництвом до дії… знайти любов ніколи не пізно! Що примітно, головні ролі у фільмі виконали чудові актриси сучасності: Дайан Кітон, Джейн Фонда, Мері Стінбергені, Кендіс Берген.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *