Два типи жінок, які завжди привертають увагу чоловіків

Два типи жінок, які завжди привертають увагу чоловіків - INFBusiness

Загадка із загадок: століттями представниці прекрасної статі намагаються вивести для себе формулу жіночої привабливості. Які риси характеру, яка поведінка ваблять чоловіків, як магнітом?

Природно, скільки хлопців у світі — стільки й уподобань. Але все ж існує два типи жінок, які завжди подобалися і подобаються всім чоловікам. Що б вони там не казали і яких би денді з себе ні розігрували, інформує Ukr.Media.

До речі, ви, напевно, помічали, як іноді трохи чи не всі хлопці на курсі в університеті закохані в одну дівчину. Або колеги на роботі задивляються тільки на одну жінку, при цьому — далеко не найкращу. «Що ж всі в них знаходять такого, чого немає в інших?» — ви задаєтеся питанням.

Швидше за все — нічого, крім того, що вони належать до одного з двох типів жінок, яких чоловіки вважають чарівними. Адже насправді кожен з них шукає споріднену душу, а не модель для виступу на подіумі.

У цій статті ми розповімо про два типи поведінки, які приваблюють чоловіків. І це не просто слова. Психологи довели експериментальним шляхом, що так все і є насправді!

Жінка-мати

Згідно з дослідженнями вчених, дівчата підсвідомо шукають у своїх партнерах риси свого батька (навіть якщо стосунки з ним і не склалися), а чоловіки — те, що нагадує їм про матір.

Це настільки глибоко закладено в підсвідомості, що тут ми собі не господарі. Швидше за все, тяжіння пов'язане з нашими дитячими спогадами. Адже було так затишно і спокійно поруч з мамою, чому б не повернути те неймовірне відчуття безпеки і безмежного щастя знову?

Іншими словами, наш ідеал відносин — родом з дитинства. Ми не можемо повернутися туди, тому тягнемося до всього, що викликає колишні емоції.

Ось чому чоловіків так притягує цей тип — жінка-мати. Ці дорослі і сильні хлопці десь в глибині душі залишаються маленькими і беззахисними хлопчиками. А значить — хочуть турботи, безумовної любові, тепла, смачних борщів і сирників (як у мами) і затишного будинку (теж — як у мами). І головне — щоб жінка дбала і любила дітей.

Не поспішайте зараховувати таких хлопців до маминих синочків. Це зовсім не те! Насправді мова йде про первісний інстинкт людини, коли перед нею було всього два завдання: вижити як вид і залишити після себе потомство. «А хто, як не мама, допоможе в цьому?!» — підказує підсвідомість.

Доктор Джой Бразерс стверджує, що практично всі чоловіки на підсвідомому рівні шукають риси своєї матері в партнерках.

Він пише: «Наші матері залишають такий глибокий слід у серці, що ми потім все життя шукаємо знайомі риси у тих жінках, яких обираємо. Доходить до того, що нас цікавлять навіть інтонація голосу, тип фігури, звички і почуття гумору, як у мами. Тому, якщо матері піклувалися про нас і ставилися з теплом і ніжністю — шукаємо таких же м'яких жінок. Якщо вони були сильними і вольовими — шукаємо партнера-товариша».

Матері справляють незабутній вплив на своїх синів: вони не тільки закладають в дітях образ майбутньої дружини, але своїми зауваженнями та коментарями продовжують впливати на вибір навіть тоді, коли ті стають дорослими.

Таким чином, якщо мати була ніжною і милою — чоловіки шукають ласкавих і милих дівчат. Адже вони такі ж, як мама! Така дівчина зможе створити атмосферу, яка буде нагадувати ту, що була в дитинстві.

І, навпаки: якщо мати була депресивною і її настрій змінювався п'ять разів в день, то сини виростають чоловіками, яких лякають любов і ніжність. Адже вони, з дитячого досвіду, можуть в одну секунду змінитися агресією чи байдужістю. З цієї причини такі хлопці можуть втікати від подруг, як тільки відчують тепло і турботу.

Жінка-друг

Чоловіки далеко не завжди шукають у жінці тільки фізичну привабливість і сексуальність. Досить часто їм потрібен друг, з яким запросто можна поговорити про все на світі, розповісти про начальника-самодура або піти на футбольний матч.

Так що жінки глибоко помиляються, коли кажуть, що чоловікам «тільки одне і треба». Ні, не всі хлопці хочуть красивих «барбі» з пропорціями 90-60-90. Багатьом потрібен справжній друг, з яким можна поділитися своїми думками та ідеями.

Ключ до міцних, здорових і довгострокових відносин в даному випадку — це володіння тими рисами характеру, які шукає чоловік.

Бути «другом», до речі, зовсім не виключає прекрасного інтиму, який ще більше зближує. Але на першому місці, звичайно, вміння слухати і підтримувати. Тобто — талант дружити.

Доктор Джон Готтман у книзі «7 принципів щасливого шлюбу, або Емоційний інтелект в любові» пише про те, що якщо ви і ваш чоловік вважаєте один одного кращими друзями — це дуже добра ознака. Адже глибока дружба є основою щасливого шлюбу.

Готтман пояснює, як повинна виглядати ця дружба:

«Дружба у шлюбі ґрунтується на взаємній повазі та радості від спілкування один з одним. Такі подружжя, як правило, добре знають один одного: що кому подобається, які в кого примхи і «таргани», як заспокоїти або розсмішити партнера. Подружжя-друзі дуже поважають один одного і виражають цю любов усім серцем і кожен день».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *