До яких жінок чоловіків просто блискавично тягне — відповідь вчених

До яких жінок чоловіків просто блискавично тягне — відповідь вчених - INFBusiness

Напевно, не можна однозначно відповісти на питання, які саме жіночі обличчя викликають у чоловіків ефект сп'яніння. "Я, немов п'яний від любові!" — це саме про закоханих. Тільки ось у кожного чоловіка свої переваги, свій тип людини, через який він починає відчувати потяг до жінки, п'яніти. І це не метафора — сп'яніння справжнісіньке — наркотичне, інформує Ukr.Media.

Норвезькі вчені з Університету Осло провели експериментальне дослідження, яке показало: достатньо чоловікові подивитися на гарненьку жінку, яка його збуджує, і в його нейронах підвищується вміст опіоїдів. Норвежці запевняють, що в такий момент у голові в людини активується система заохочення, аналогічна тій, яка спрацьовує при отриманні хорошої їжі або грошей. На думку дослідників, саме привабливе обличчя мотивує певну поведінку, граючи роль потужного сигналу. Тобто, коли чоловік стикається з красивою, на його погляд, жінкою, його мозок тут же "видає" йому нагороду у вигляді почуття наркотичного кайфу, і це змушує сильну стать робити все, щоб перебувати поруч із обраним об'єктом якомога довше.

Учені США під час проведення ПЕТ-томографії закоханих чоловіків показували їм фото з об'єктом їх бажання. Прилад показав, що при погляді на фото у чоловіків активізувалися ті ж ділянки головного мозку, які проявляють активність під час прийому кокаїну.

Російські вчені блискавичний потяг або, як ми звикли говорити, любов з першого погляду, вважають проявом роботи гормону фенілетиламіну. Саме під його впливом серце починає битися більш прискорено, дихання стає переривчастим, починає гальмуватися раціональне мислення, а всі думки займає тільки об'єкт закоханості. Правда, експерименти вчених показали, що такий стан триває недовго, тому що дія фенілетиламіну проходить дуже швидко. Але зате, якщо жінка того варта, у справу вступають інші два гормони — дофамін і серотонін. Один змушує закоханого робити дії, спрямовані на розвиток відносин (домагатися мети), а інший змушує його відчувати стан щастя, стимулюючи всі наступні дії.

Однак, не слід забувати, що первинним у даній реакції є об'єкт — жінка. І якщо її миловидне обличчя змушує протилежну стать звернути на неї увагу, то для захоплення нею чоловік дивиться на цілий ряд факторів. Учені США склали рейтинг, за яким сильна половина людства оцінює прекрасну. Це так звана теорія біологічного плану, коли чоловік на підсвідомому рівні вибирає жінку, здатну до дітонародження. Згідно з нею, на першому місці в рейтингу стоять груди, на другому живіт і талія, потім сідниці (у Європі вони стоять на першому місці), потім губи та все інше.

ВЦВГД провів своє опитування на цю тему. Його результати показали, що більшість чоловіків (55%) вище інших якостей цінують у жінці привабливість, зовнішні дані при оцінці на першому місці стоять у 49 відсотків, наступним у рейтингу йде темперамент (40%). Але і до зовнішніх даних вимоги дуже різняться. Так, повні залучають 45 відсотків опитаних, дамам із середньою статурою надають перевагу 35 відсотків респондентів, ну а на худих задивляються лише 20 відсотків.

Шотландські вчені виявили пряму залежність між індексом маси тіла (ІМТ) жінки і оцінкою чоловіками її фізичною привабливістю. Як з'ясувалося, найбільш привабливими чоловіки вважають жінок із ІМТ 24-24,8 (сьогодні дами починають панікувати, якщо співвідношення їх зросту і ваги перевищує 20). З чого шотландці зробили висновок: моделі з анорексичною фігурою взагалі не користуються популярністю у чоловіків.

Багатьом знайома фраза: "Подивися на неї: далеко не красуня, а мужики навколо неї в'ються, як мухи". Вчені знають, "винні" феромони — летючі речовини з певним запахом, що виділяються чоловіками з потом, а жінками в дні овуляції. Саме цей запах найбільше приваблює особин протилежної статі. Ще до відкриття вчених про це знали чаклунки, які часто використовували запах спідньої білизни дівчат у приворотних ритуалах.

У другій половині вісімдесятих років минулого століття американський біолог Вінфорд Кутлерд зумів виділити феромон із жіночого поту. Пізніше були зроблені перші духи з жіночими феромонами. Досі ці парфуми — одні з найдорожчих у світі і одні з найпопулярніших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *