Дійсні поради від психологів, як назавжди забути колишнього

Дійсні поради від психологів, як назавжди забути колишнього - INFBusiness

Ви розлучилися, заблокували номери один одного, але вечорами серце зрадливо ниє та болить, згадуючи про свого колишнього чоловіка? Настав час розібратися, як пережити розрив правильно і страждати мінімально, інформує Ukr.Media.

Після розставання засмучені жінки та дівчата починають цікавитись, як забути колишнього. За словами експертів, з погляду психології питання не зовсім коректне, тому що забути не вийде. Та й не потрібно це все одно не допоможе. А ось як прожити час після розлучення і вийти в нормальний психічний стан із мінімальними витратами на проживання негативних емоцій — це актуальніше.

Тема розставання з партнером досить болісна, і впоратися самій буває дуже складно, тому краще звернутися за допомогою до психолога, щоб зрозуміти, чому не вийшло, і згодом не наступити на ті самі граблі.

Є кілька правил, дотримуючись яких можна допомогти собі самостійно. Перше, що потрібно зробити, — визнати факт і дозволити собі пережити емоції, які ви відчуваєте.

Пошкодувати себе, навіть поплакати, позлитися на нього, покричати — у подушку чи в лісі. Це абсолютно нормально. Але не захоплюйтесь цим процесом. Краще визначити час для своїх переживань, наприклад "я страждаю, плачу два дні".

Переведіть фокус на себе для самопізнання та саморозуміння. Пропишіть, які емоції ви зараз відчуваєте, наприклад сум, радість, розчарування, агресивність, образу. Оцініть кожну у відсотках. Також можна намалювати свій стан, для наочності використовуючи кольорові олівці.

Допомагає впоратися з проживанням розлучення вправа "Лист гніву" колишньому. Напишіть все, що хочете йому сказати, не соромлячись у виразах, і потім спаліть лист.

Якщо ви вирішили не повертатися до попереднього партнера, він повинен остаточно опинитися в минулому.

"Не намагайтеся його повернути, зберігайте повагу до себе".

Не варто зберігати його речі, фото, зокрема спільні. Важливо позбутися взагалі всього, що нагадуватиме про нього. Пропозиція залишитися друзями — це самообман.

Найкращі ліки проти будь-яких негативних емоцій — це зробити своє життя яскравим і насиченим.

За словами експертів, замість того, щоб заганятися та страждати за колишнім партнером, краще знайти цікаве хобі та познайомитися з новими людьми. Варто зробити те, про що давно мріяли, але ніяк не наважувалися, наприклад, щось екстремальне або для душі.

"Це ваша відповідальність і ваш вибір — зробити своє життя насиченим або страждати по колишньому".

Коли ви страждаєте за колишнім, то насправді сумуєте за втраченою зоною комфорту, а не через втрату партнера.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *