Цікавий тест на втому від психотерапевта — перевірте як сильно ви втомилися

Цікавий тест на втому від психотерапевта — перевірте як сильно ви втомилися - INFBusiness

Дивно, як може змінитися життя людей за кілька сотень років! Нещодавно людина жила розміреним життям, без недосипань, трьох робіт і купи справ, які потрібно зробити до завтрашнього вечора. Однак зараз встигнути треба все. Адже час — найцінніший ресурс. Часто в гонитві за такою досконалістю ми нехтуємо відпочинком та правильним способом життя. А потім навіть не розуміємо, чому почуваємося погано і зриваємося на близьких, інформує Ukr.Media.

Японський психотерапевт Ямамото Хашима вигадав цікавий тест на втому.

Одна картинка допоможе вам визначити, як сильно ви втомилися від бурхливого ритму життя. Для чого це знати? Накопичена місяцями та роками втома може перерости у хронічну. Лікувати таку втому складно та довго. До того ж, вона веде за собою й інші недуги.

Насамперед сядьте та розслабтеся. Закрийте очі на 10 секунд, потім відкрийте і подивіться на картинку кілька секунд.

Цікавий тест на втому від психотерапевта — перевірте як сильно ви втомилися - INFBusiness

Якщо картинка не рухається, то ви молодець! Ваш стан стабільний, ви можете продовжувати в тому ж дусі, грамотно чергуючи роботу та відпочинок.

Якщо картинка рухається, але частково чи повільно. Це середній ступінь психологічної втоми. Вам потрібно задуматися про навантаження та режим роботи. Намагайтеся відпочити пару днів, виспатися і не думати про справи.

Якщо картинка активно рухається. На жаль, це хронічна перевтома. Обов'язково перегляньте свої погляди на важливість тих справ, які займають вашу голову та час. Вам потрібно відпочити або навіть звернутися до лікаря.

Якщо вам здається, що перевтома та емоційна втома — це несерйозно, згадайте досвід японців. Вони вважаються найбільшими трудоголіками. Але рівень самогубств у цій розвиненій країні вражає. Слідкуйте за своїм здоров'ям і бережіть себе та близьких!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *