Ці звички принижують жінку в очах чоловіка

Ці звички принижують жінку в очах чоловіка - INFBusiness

Часто в спробі спокусити чоловіка і заволодіти ним дівчата вдаються до таких хитрощів, які представників протилежної статі тільки відштовхують, інформує Ukr.Media.

Що станеться, якщо прагнення здатися милою, яка потребує чоловічої уваги виллється в нав'язливе бажання жінки догодити вподобаному претенденту на руку і серце? Дама постарається зіграти дівчину мрії будь-якого хлопця, але завжди є ризик перегнути палицю. Настільки, що в очах чоловіка красуня почне принижувати себе. Що конкретно так не подобається представникам сильної половини людства в партнерках?

Випрошування компліментів і зізнань у коханні

Чоловіків дуже дратує, коли їх половинки настирливо намагаються випросити черговий комплімент.

Так, жінки люблять вухами — факт, який всі давно знають і прийняли. Однак, як з'ясувалося, чоловіків дуже дратує, коли їх другі половинки настирливо намагаються різними маніпуляціями випросити зайвий комплімент або чергове визнання у коханні. Хлопці навіть вважають таку поведінку якоюсь мірою принизливою для самих дівчат. Більшість партнерів звикли справами показувати теплі почуття.

Відсутність інтересів і небажання мати хобі

Чоловіки вважають принизливим, коли жінка концентрує весь час і увагу тільки на партнері, розділяючи повністю його інтереси, а про свої забуваючи.

Які жінки приваблюють чоловіків, які подобаються? На це кожен з представників сильної статі відповість сам, тому що комбінації бажаних якостей і параметрів у кожного кавалера індивідуальні. Але ось більшості точно не сподобається, якщо у обраниці не буде ніяких інтересів, крім як бути з чоловіком 24/7. Хлопці вважають принизливим, коли дівчина концентрує весь час і увагу тільки на партнері, розділяючи повністю його інтереси, а про свої забуваючи. Та й нудно буде з такою дівчиною проводити дозвілля.

Постійні плітки

Одна з звичок багатьох жінок, яка не тільки дратує чоловіків, але і принижує дам в очах партнера, — пліткувати.

Одна з звичок багатьох жінок, яка не тільки дратує чоловіків. Хлопці вважають таку поведінку принизливим. Навіщо перемивати кісточки іншим людям або обговорювати їх недоліки, невдачі, розпускати чутки, якщо цей час і енергію можна витратити на себе? Наприклад, щоб стати краще, розумніше, професійніше. Якщо вже дама так любить попліткувати, хай не робить це з партнером, якщо той сам не заговорить раптом про спільних знайомих. Тому що любов до пліток сильно знецінює жінку в очах чоловіка.

Коли жінка доступна завжди

Якщо жінка постійно чекає і завжди доступна, це може змусити чоловіка сильно засумніватися в такій дамі.

Ще закоханим жінкам властиво не випускати телефон з рук — вони готові в будь-який момент побачити на екрані СМС або вхідний дзвінок від коханого. І неважливо, подзвонить суджений рано вранці, в робочі години чи пізно вночі. Вона ж його любить, а значить, знайде час відповісти. Але чоловіки вважають, що такі дівчата занадто легковажні. Здорово, що вона завжди чекає і погодиться піти на побачення в будь-який зручний йому момент, але відсутність особистого життя, хобі та інших занять можуть змусити чоловіка засумніватися в такій дамі. Чоловіки звикли домагатися, хлопцям подобається гра в залицяння, коли в жінці є загадка або навіть секрет.

Дівчина готова за першим покликом опинитися поруч з чоловіком

Готовність жінки при будь-яких обставинах кинути все і примчати до обранця не зробить її більш шанованою в очах чоловіка.

Власне, з попереднього пункту випливає і те, що чоловіки не оцінять наступний жест партнерки. Наприклад, коханий зникає на тиждень або два з життя дівчини, а потім повертається і кудись кличе, зробивши вигляд, що нічого і не було. Якщо жінка відразу побіжить йому назустріч, може, навіть в буквальному сенсі, це не зробить її більш шанованою в очах кавалера. Швидше навпаки, принизить. Якщо тільки хлопець не шукає ту, яку стане використовувати в корисливих цілях, не прагнучи до чогось серйозного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *