Ці 5 фраз можна почути від справжньої жінки замість слова “кохаю”

Ці 5 фраз можна почути від справжньої жінки замість слова "кохаю" - INFBusiness

Жінка грає важливу роль у житті чоловіка. Вона може бути для нього натхненницею, музою, другом або порадницею. Від того, наскільки жінка забезпечує чоловікові надійне затилля, залежать його успіх, самооцінка і реалізованість. А це означає, що жіноче слово, сказане своєму чоловікові, несе велику силу і може як надати сил, так і обрізати чоловікові за спиною крила. Поговоримо про те, як жінка може сказати чоловікові "Я тебе кохаю" іншими способами, інформує Ukr.Media.

Я знаю, що для тебе це важливо, тому підтримаю тебе у цьому

Чоловіки полюбляють додавати у своє життя щось екстремальне і ексцентричне: то будівництво будинку, то картинг або ще щось. Трапляється таке, що чоловік чогось хоче, а жінка категорично проти. І слова "Я бачу, що для тебе це важливо, і поважаю твої бажання та хочу тебе у цьому підтримати" — говорять про велике кохання. Тому що у жінки більше немає ніякої мотивації, крім любові, щоб вкладати сили, кошти і часові та енергетичні ресурси у ту справу, яку запланував чоловік.

Важливо пояснити чоловікові, що ви можете не розділяти його інтереси, але для вас дуже важливо підтримати його, тому що ви його кохаєте. Наступного разу, коли щось ексцентричне замислите ви, сміливо можете розраховувати на підтримку. Але не забудьте з ним про це поговорити, тому що сам чоловік не здогадається. Це підтвердження того, що ви можете бути різними цікавими людьми, і при цьому бути разом, кохати і поважати одне одного.

Я хочу, щоб ти мене почув, і ми домовилися

Часом домовитися з чоловіком про щось велика проблема, і жінці доводиться вкладати багато сил щоб бути почутою. У ці моменти у якості аргументів б'ється посуд, одяг вилітає у вікно або жінка просто влаштовує істерику. Парадоксально, але з деякими чоловіками працюють тільки такі методи, тому що по-іншому вони не чують.

У будь-якому випадку істерика заради істерики — це нераціонально. Важливо тримати фокус і навіть під час істерики пам'ятати, з чого почався конфлікт, і домовлятися. При цьому важливо, що, якщо жінка хоче домовлятися і для неї важливо, щоб чоловік її почув, то це означає, що вона його кохає. Якщо ж кохання минуло, то немає ніякого сенсу конфліктувати, на це немає енергії. Тому, поки жінка каже: "Я хочу, щоб ти мене почув, знайте: вона говорить про своє кохання до вас".

Я спробую налагодити відносини з твоєю мамою

У цій фразі — квінтесенція кохання до чоловіка, тому що відносини невістки і свекрухи є нескінченною темою, що розвивається на мінному полі. Чоловік завжди знаходиться між двох вогнів, і йому доводиться лавірувати. Причому спочатку бомби летять з різних сторін, і чоловік взагалі не розуміє, що ж йому робити і чи треба вибирати, адже він любить обох.

Фраза "Я спробую налагодити відносини з твоєю мамою" дасть чоловікові відчуття, що ви його розумієте, і навіть якщо його мама або ви тисячу разів помиляється, ви все одно на його боці і для вас важливі відносини з ним. Для чоловіка ці слова будуть означати дуже багато. При цьому жінка не втрачає можливості вільно діяти і не обіцяє мовчки терпіти нападки, а саме говорить про те, що вона досить доросла, щоб загальмувати конфлікт, і готова бути у парі з чоловіком, а не роздирати його на частини разом зі свекрухою.

Я вибираю тебе, а не друзів

Для цього жінці не обов'язково говорити цю фразу, вона може показувати своє кохання справами. Ця фраза є особливо актуальною після того, як чоловік і жінка починають жити разом та жінка опиняється перед вибором: піти у кафе з подружками і весело провести час або ж залишитися вдома та вкласти сили у створення затишку й приготування вечері. Здається, що це природний процес і жінка "повинна" вибирати побут, а не веселощі. Однак це не так, і часом їй хочеться провести час для себе. Щоразу, коли жінка вибирає віддавати енергію і облаштовувати сімейне гніздечко, це свідомий вибір і спосіб показати кохання своєму чоловікові.

Я буду поруч і підтримаю тебе, що б ти не вирішив

Такі слова жінка говорить чоловікові у складну хвилину вибору, коли чоловікові важливо ризикнути, можливо, зробити важливий крок у кар'єрі або бізнесі. Завдання жінки — не перетиснути "Якщо тебе не підвищать, я розлучуся, так і знала, що розраховувати на тебе не можна", а пам'ятати про те, що її спокійна підтримка допоможе партнеру розкрити крила за спиною і принести у сім'ю перемогу саме тому, що у нього є міцне затилля.

При цьому жінка показує своє кохання і каже, що прийме партнера будь-яким, що б він не вирішив. Такі слова зміцнюють чоловіка, і найчастіше після розмови з коханою він йде та здійснює подвиг, тому що відчуває, що у нього вірять.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *