Ці 4 питання варто поставити розлученому чоловіку перед початком відносин з ним

Ці 4 питання варто поставити розлученому чоловіку перед початком відносин з ним - INFBusiness

Якщо раніше розлучення подружжя було чимось екстраординарним, то сьогодні є цілком буденним моментом, проте деякі жінки все ж таки замислюються про попередній "багаж" партнера і сумніваються у доцільності нинішніх відносин. Тому абсолютно не зайвим буде поставити йому кілька питань перед тим, як вступати у відносини — на підставі відповідей ви зрозумієте, чи варто вам залишатися з ним разом, чи ні. Зроблені висновки, виправлені помилки і враховані інтереси другої половини роблять вибір усвідомленим, а відносини міцними. Давайте разом розберемося, що потрібно дізнатися про попередній шлюб партнера, інформує Ukr.Media.

Отже, перед початком нових відносин з розлученим чоловіком варто з'ясувати кілька основних моментів:

Скільки разів він був у шлюбі

Якщо ваш новий обранець вже вступав у шлюб, це безумовно гарна ознака, проте коли штампів у паспорті багато, варто насторожитися. Не соромтеся ставити питання — дізнайтеся причини, вислухайте його думку і проаналізуйте його позицію. Якщо вас нічого не насторожує — сміливо переходьте до нового етапу відносин.

Причина розлучення

Накидатися на чоловіка з докладними розпитуваннями не варто, особливо якщо ви лише нещодавно знайомі. По-перше, це не найприємніша тема для спілкування, а, по-друге, на перших побаченнях він навряд чи розповість вам усю правду. Якщо ви розумієте, що відносини розвиваються і стають більш серйозними, цю тему потрібно обов'язково підняти і делікатно дізнатися про причини розлучення.

Можливо, чоловік розповість про минулі відносини з позиції, яка зручна йому, але головна причина буде визначальною. Відносини могли закінчитися через поспішне рішення, нездатність домовитися або, наприклад, зраду обранця. Іноді під час подібної бесіди спливають серйозні моменти, які визначать і ваше подальше майбутнє, наприклад, якщо попередні відносини закінчилися, тому що чоловік не хотів мати дітей.

Відгуки про минулі відносини

Як він відгукується про минулі відносини і жінку, з якою перебував у відносинах — дуже важливий показник. Це характеризує його як чоловіка, порядну людину і людину, яка з повагою ставиться до минулого і колишньої коханої жінки. Якщо відгуки завжди негативні — це дуже поганий знак, оскільки у тому разі, якщо ви теж не зможете бути разом, на вас чекає той самий сценарій.

Як він спілкується з дітьми від минулого шлюбу

Спілкування з дітьми — найважливіший показник. Подивіться, наскільки часто він зустрічається з дітьми від минулого шлюбу. Чи хоче він проводити з ними час, чи забирає на вихідні, чи возить на море, чи бере участь у їх житті. Чи регулярно виплачує аліменти, чи допомагає якось по-іншому, коли це необхідно. Крім того, цей момент може не подобатися вам, але це безумовно хороший знак, на який варто звертати увагу.

З усього перерахованого вище ви зрозумієте, які у чоловіка життєві цінності і чого можна від нього очікувати у вашому спільному майбутньому.

Боятися вступати у відносини з розлученим чоловіком не варто. Нерідко чоловіки одружуються, піддавшись емоціям або під тиском жінки. Зазвичай, такі шлюби не тривають довго і це не є показником його непорядності або несерйозності. А поставивши усі питання, про які ми згадали вище, ви зможете чітко для себе зрозуміти, чи варто починати відносини з новим знайомим, чи ні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *