Чому закінчується дружба: основні причини охолодження відносин

Чому закінчується дружба: основні причини охолодження відносин - INFBusiness

Статистика невблаганна: в половині випадків дружні відносини, які починалися з великим ентузіазмом і зацікавленістю, не протягнуть і року. Припинення дружби буває різким, коли ви зовсім перестаєте спілкуватися, а може відбуватися поступово, у міру того як ви віддаляєтеся один від одного. Причини охолодження найрізноманітніші — від тиску обставин до жорстокої зради, інформує Ukr.Media.

Розставання з друзями — важке випробування. Діти мріють знайти "кращого друга назавжди", але ці надії не завжди збуваються.

Чому дружба закінчується?

Дрейфуючі крижини

Коли ви змінюєте місце роботи або навчання, перестаєте ходити в один і той же тренажерний зал або книжковий клуб, ви менше спілкуєтеся і рідше зустрічаєтеся один з одним. У вас не залишається спільних переживань, якими ви можете поділитися. З роками дружні зв'язки слабшають, але цей тип розриву відбувається повільно і далеко не так драматично, як інші, хоча і змушує вас сумувати і відчувати себе самотніми.

Звалище проблем

Друзі часто розходяться в думках, іноді засмучують або дратують один одного. Але якщо у відносинах більше напруги, ніж задоволення, така дружба не триватиме довго. Сварки стомлюючі, тому рано чи пізно ви приходите до висновку, що вам простіше і легше спілкуватися з іншими людьми. Імпульсивні люди часто переживають подібні розриви, і з роками їм все важче повірити в те, що вони знайдуть друга на все життя.

Особистісний ріст

Ми змінюємося з роками, причому різними темпами. Поширена ситуація, коли з двох друзів-підлітків один вже цікавиться побаченнями, тусовками і молодіжними розвагами, а іншому комфортніше відчувати себе дитиною під крилом батьків. Часом нерозлучні шкільні подруги, ставши дорослими, розходяться, оскільки одна задовольняється роллю домогосподарки, а друга успішно будує кар'єру. Їм просто нема про що говорити.

Заміна

Нові відносини часом загрожують колишнім. Захоплення новим знайомим призводить до того, що ви починаєте нехтувати старими зв'язками. Забутий друг переживає розрив болісно. Він ображається, ревнує і навіть ненавидить новачка, який «вкрав» його близького товариша.

Виштовхування

Це одна з найжорсткіших форм розриву, яку проявляють люди з недоліком емпатії. Зазвичай, зустрічається в підліткових або жорстких ієрархічних колективах, коли двоє або більше приятелів вирішують, хто в їхньому колі «третій зайвий», вважаючи його недостатньо «крутим», щоб спілкуватися з ним. Жертву починають "виштовхувати", показуючи свою перевагу. Якщо ви зіткнулися з насильством, не дивно, що ви відчуваєте біль і образу. Але визнайте: вам буде краще без таких "друзів".

Зрада

Основа будь-якої дружби — довіра. Коли довіра зруйнована, і той, кого ви вважали другом, вас обманює або зраджує, поширює брудні плітки за вашою спиною або жорстоко жартує над вами, відносини навряд чи можна відновити.

Дружні стосунки бувають настільки ж швидкоплинні, як і романтичні. На щастя, є багато прикладів вірної дружби, яка триває десятиліттями. Але навіть якщо це не ваш випадок, пам'ятайте: завершуючи одні відносини, ви звільняєте місце для інших, більш щасливих!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *