Чому в дітей з віком виникає залежність від гаджетів і до чого це може призвести

Чому в дітей з віком виникає залежність від гаджетів і до чого це може призвести - INFBusiness

Є випадки коли неповнолітні накладають на себе руки після того, як їм забороняють грати в комп'ютер. Звідки в дітей віком береться така залежність від гаджетів і чому вона може призвести до трагічних наслідків, інформує Ukr.Media.

На думку психологів, в сучасних умовах гаджети є тією реальністю, в яку занурені переважно діти та підлітки.

Ця проблема, пов'язана не тільки з інтернет-технологіями, але й з бажанням дитини знайти своє місце в цій великій системі: бути коханою, почутою і зрозумілою, прийнятою найближчими людьми та оточуючими.

Якщо ви спостерігаєте, що ваша дитина на постійній основі при виборі — поспілкуватися з вами або пограти в гаджет — віддає перевагу останньому або постійно "зникає" у своєму мобільному телефоні, то настав час серйозно задуматися, що саме віртуальний простір їй замінює.

Важливо встановити, що знаходять і отримують у гаджетах наші діти. І що, мабуть, не можемо дати їм ми як батьки. Адже у гаджетах діти потрапляють у світ своїх інтересів, необхідного їм спілкування, одержують там підтримку своїх ідей, думок, діляться потаємним. Але разом з тим втрачають зв'язок із реальним світом: стають тривожними та дратівливими, менш уважними, часто поводяться відчужено, виявляють ознаки апатії. На фізіологічному рівні часто спостерігаються погіршення зору, безсоння, знижується рухова активність.

Ніколи не пізно спробувати налагодити, можливо колись втрачений контакт зі своїми дітьми, подолати непорозуміння. Увага до своєї дитини, схвалення та розвиток її інтересів, підтримка в різних ситуаціях допоможуть вам стати опорою і найкращим другом своїм дітям.

Світ, який дитина знаходить у віртуальній реальності, набагато яскравіший і цікавіший, ніж навколишня буденність.

Коли дитину позбавляють такої гарної ілюзії, їй украй важко знову й знову потрапляти у жорстокий світ реальності, де є заборони, школа, уроки та інші проблеми, з якими стикається підліток. І, звичайно, скасування фантастичного всесвіту, а точніше, доступу до нього, на жаль, може стати причиною суїцидальних намірів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *